2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪رئیس فدراسیون شطرنج: به دلایل مالی و یکسری ملاحظات از المپیاد جهانی انصراف دادیم

◀️ رئیس فدراسیون شطرنج: به دلایل مالی و یکسری ملاحظات از المپیاد جهانی انصراف دادیم

مهرداد پهلوان زاده می گوید که به دلیل مشکلات مالی و شرایط خاص تصمیم گرفته که از اعزام ملی پوشان به رقابت های المپیاد جهانی صرف نظر کند.

رئیس فدراسیون شطرنج در گفتگو با ایسنا، در باره اعزام نشدن تیم ملی ایران به مسابقات المپیاد جهانی نوجوانان (زیر ۱۶ سال) که در ترکیه برگزار می شود گفت: به دلیل مشکلات مالی و یکسری ملاحظات که در شطرنج وجود داشت تصمیم گرفتیم از این مسابقه انصراف دهیم.

او افزود: فدراسیون جهانی نام ایران را از این مسابقات حذف نکرده بلکه فدارسیون شطرنج ایران تصمیم گرفته است به دلیل شرایطی خاص از رفتن به این مسابقات صرف نظر کند.

به گزارش ایسنا، در مسابقات المپیاد جهانی نوجوانان ۴۷ تیم به رقابت می پردازند  که این رقابت ها از  ۲۸ اکتبر تا ۶ نوامبر در ترکیه برگزار خواهد شد.  قرار بود تیم ملی ایران با ترکیب امیررضا پورآقابالا، آرش داغلی، آراد نظری، بردیا دانشور و آنوشا مهدیان در این رقابت ها حضور داشته باشد.

 ایران سابقه قهرمانی در این رقابت ها را در کارنامه خود دارد و حتی توانسته است علاوه بر قهرمانی بر روی سکوی این مسابقات قرار گیرد.

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *