2024-03-01

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

کارگروه ساخت مسکن محرومان تشکیل شد/ همکاری ۶ نهاد و بنیاد با دولت برای ساخت مسکن

کارگروه ساخت مسکن محرومان تشکیل شد/ همکاری ۶ نهاد و بنیاد با دولت برای ساخت مسکن
وزیر راه و شهرسازی از تشکیل یک ستاد و یک کارگروه ساخت مسکن برای سه دهک اول جامعه و محرومان خبر داد و گفت: کارگروهی از روز گذشته تشکیل شده است که براساس آن برای محـرومان توسط برخی نهادها با اعطای وام بلاعوض مسکن احداث شده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد اسلامی در حاشیه افتتاح مترو گلشهر- شهر جدید هشتگرد درخصوص اینکه آیا برای محرومان و سه دهک اول برنامه‌ای برای خانه‌دار شدن دارید یا خیر ، گفت: دیروز برای خانه‌دار کردن سه دهک اول جامعه جلسه گذاشتیم و با مشارکت تمام نهادهای حمایتی و دستگا‌ه‌هایی که برای محـرومان اقدام می‌کنند ستاد تشکیل دادیم.

وی افزود: مقرر شد با یک همگرایی و همزبانی و هماهنگی نقشه‌ای برای شناسایی محرومان تهیه و برای مسکن سه دهک اول یکپارچه تصمیم بگیریم.

وی گفت: ما زمین و وام بلاعوض پیش‌بینی کرده‌ایم که به آنها بدهیم و خانه‌های آنها با مشخصاتی که در طراحی‌های بنیاد مسکن است انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت:‌جلسه گروه را به کارگروه تبدیل کردیم تا نقشه راه را تهیه کنند و در استان‌ها توسط استانداردها قرارگاهی عمل کنیم و با توجه منابعی که بسیج مستضعفان، آستان قدس رضوی و بنیاد مستضعفان، کمیته امداد،‌ بهزیستی و خیرین مسکن‌ساز دارند با هم برای مسکن محـرومان یک تصمیم یک شکل و هماهنگ ایجاد کنیم.

ادامه دارد…

↩کارگروه ساخت مسکن محرومان تشکیل شد/ همکاری ۶ نهاد و بنیاد با دولت برای ساخت مسکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *