2023-06-01

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام

۵۷۰ میلیارد ریال دوره جدید برای تونل شماره ۱ و ۲ اربعین اختصاص یافت/ محله پیچ آشوری به شهر ایلام الحاق می شود

 

استاندار ایلام در بازدید از تونل های شماره ۱ و ۲ اربعین:

 ۵۷۰ میلیارد ریال دوره جدید برای تونل شماره ۱ و ۲ اربعین اختصاص یافت

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا روز شنبه در بازدید از تونل های شماره یک مسیر ایلام – مهران گفت:دولت صادق الوعد است و هر وعده ای که دولت می دهد باید در موعد مقرر محقق شود.

 

وی با بیان اینکه تمرکز اصلی در موضوع اربعین تکمیل و زیر بار رفتن دو تونل اربعین مسیر ایلام – مهران است، گفت: ۵۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل این دو تونل در موعد مقرر اختصاص یافته است.

 

استاندار ایلام با بیان اینکه تونل های شماره یک اربعین باید تا پایان خرداد ماه سال آینده به بهره برداری برسند، تاکید کرد: همزمان با اجرای لاینینگ تونل های یک و دو این مسیر ، عملیات بیس آن نیز باید اجرا شود.

 

بهرام نیا تصریح کرد: یکی از دغدغه های بنده همین تونل های دوقلو است که برای تکمیل آن اعتبارات خوبی اختصاص یافته است و مدیران راه و شهرسازی و پیمانکار این دو پروژه عظیم باید به گونه ای تکمیل این پروژه را دنبال کنند که مردم به زودی بتوانند از این تونل ها استفاده کنند.

 

وی اضافه کرد: تونل شماره ۲ اربعین لاینینگ آن تمام و کانال و زهکشی و زیر اساس مانده و تا هفته آینده برای پنجشنبه و جمعه مورد استفاده و پس از مطالعات حداقل تا سه ماه آینده زیر بار ترافیک می رود.

 

با دستور استاندار ایلام مهم ترین مطالبه مردم محله پیچ آشوری محقق شد؛

محله پیچ آشوری به شهر ایلام الحاق می شود

 

استاندار ایلام در بازدید محله پیچ آشوری شهر ایلام:

❑‌ ملاک همه ما قانون و قانون باید نصب العین همه مدیران باشد/ محله پیچ آشوری به شهر ایلام الحاق می شود/خدمات زیرساختی به این محله ارایه می شود/ فضای آموزشی ، بهداشتی و خدمات باید در این محله دیده شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا روز شنبه پس از بازدید از تونل شماره ۱ و ۲ اربعین در مسیر ایلام – مهران و همچنین مسیر ماربره، سپس با حضور در محله پیچ آشوری با مردم این محله دیدار و گفتگو در جریان مسایل، مشکلات و مطالبات مردم این محله قرار گرفت.

 

استاندار ایلام در این بازدید گفت: اقشار کم برخوردار و آسیب پذیر مجبور به ساخت و ساز در این مناطق شدند و ما براساس منشور دولت سیزدهم موظف به خدمات رسانی به مردم هستیم.

 

وی با بیان اینکه توجه به مناطق حاشیه ای و کمتر توسعه یافته نصب العین مدیران دولت سیزدهم است، گفت: تا پایان نیمه سال ۱۴۰۲ عملیات آسفالت و جدول گذاری این محله انجام می‌شود.

 

 

بهرام نیا گفت: فرآیند الحالق محله پیچ آشوری به شهر ایلام انجام و پس از سالها این مطالبه مردم این محله محقق می شود.

 

وی در ادامه به مدیرکل راه و شهرسازی استان دستور داد که فضای آموزشی ، فضای بهداشتی و خدماتی در این محله دیده شود و مدارس، درمانگاه و سایر زیرساخت ها در این مناطق ایجاد شود.

 

🔹الحاق شدن محله پیچ آشوری به شهر ایلام، ارایه خدمات زیرساختی و شهری و آسفالت از جمله مهم ترین مطالبه مردم این محله بود که امروز با دستور دکتر بهرام نیا استاندار ایلام محقق شد.

 

🔹حدود ۶۰۰ خانوار در محله پیچ آشوری ساکن هستند.

 

🗓️ | شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *