خودزنی متهم دارای محکومیت مالی در ایلام منجر به فوت شد هزارپیشه_معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از خودزنی متهم دارای محکومیت مالی در حین دستگیری و فوت وی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرزاد یاسمی روز یکشنبه اظهار داشت: در پی دستور مقام قضایی مبنی بر جلب شخصی به علت محکومیت […]

خودزنی متهم دارای محکومیت مالی در ایلام منجر به فوت شد

خودزنی متهم دارای محکومیت مالی در ایلام منجر به فوت شد

هزارپیشه_معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از خودزنی متهم دارای محکومیت مالی در حین دستگیری و فوت وی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرزاد یاسمی روز یکشنبه اظهار داشت: در پی دستور مقام قضایی مبنی بر جلب شخصی به علت محکومیت مالی ، ماموران پس از شناسایی و هماهنگی لازم به محل  اختفای وی مراجعه و نامبرده را دستگیر کردند.

وی تاکید کرد: این متهم دارای محکومیت مالی بوده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام اضافه کرد: متأسفانه متهم پس از دستگیری و حین انتقال با استفاده از اسلحه کمری غیر مجاز و غیر متعارفی که در بدن خود مخفی کرده بود اقدام به خودزنی نمود.

سرهنگ یاسمی بیان داشت: پس از خودزنی متهم  و با هماهنگی های بعمل آمده بلافاصله اورژانس و مقام قضایی جهت پیگیری اقدامات درمانی و سیر مراحل قانونی به محل مراجعه کردند.

وی اضافه کرد: اقدامات درمانی  در محل موثر واقع نشد و متهم به علت شدت جراحات وارده فوت کرد و حسب دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی انتقال داده شد.