2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪زیباترین دختر ایتالیایی بعد از ۶ سال مجددا به محمود احمدی نژاد ابراز علاقه کرد؛ و گفته است:آرزویش ازدواج با رییس جمهور سابق ایران است.

◀زیباترین دختر ایتالیایی بعد از ۶ سال مجددا به محمود احمدی نژاد ابراز علاقه کرد؛ و گفته است؛ آرزویش ازدواج با رییس جمهور سابق ایران است.

سیلویا والریا دختر ایتالیایی در سال ١٣٩٠ اعلام کرده بود دوست دارد با احمدی نژاد ازدواج کند

حالا در سن ٢۶ سالگی بازهم گفته که “می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم.

احمدی نژاد چیز کمی نیست.” آنسا، خبرگزاری رسمی ایتالیا گزارش داده بود که “دختر زیبا روی ایتالیایی با نام سیلویا والریا که دو سال پیش کاندیدای زیباترین دختر سال ایتالیا شده بود عاشق محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران شده است.”

سیلویا والریو مدلینگ و دختر شایسته ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب “یک روزی یک رییس جمهوری بود”، محمود احمدی نژاد رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که “احمدی نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

 کتاب ۸۱ صفحه ای سیلویا با عنوان “یک روزی یک رییس جمهوری بود” در کتابفروشی های سراسر ایتالیا به قیمت ۹ یورو عرضه شده است.

3 thoughts on “⏪زیباترین دختر ایتالیایی بعد از ۶ سال مجددا به محمود احمدی نژاد ابراز علاقه کرد؛ و گفته است:آرزویش ازدواج با رییس جمهور سابق ایران است.

  1. درود بر احمدی نژاد
    تنها ما یک رئیس جمهور به خودم دیدیم اون احمدی نژاد بود

  2. همش که ظاهر نی به خدا خیلی این خوشگله عاقله و سرش میشه که عاشق شده عاشق دلسوزی و زرنگی و سیاست مداریه احمدی نڗاد شده ایشالا به ارزوت برسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *