2024-04-25

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪توزیع بیش از ۱۴ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان استان ایلام

◀توزیع بیش از ۱۴ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان استان ایلام
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: بیش از ۱۴ هزار حلقه لاستیک سهمیه‌ای در بین رانندگان خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین استان ایلام توزیع می‌شود.

↔توزیع بیش از ۱۴ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان استان ایلام
نورالله دلخواه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: در سال‌جاری ۱۴ هزار و ۴۰۰ حلقه لاستیک سهمیه‌ای خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین جذب استان ایلام می‌شود.

↔وی افزود: در این راستا تاکنون ۱۲ هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی یعنی ۸۷ درصد سهمیه لاستیک در نقاط مختلف استان توزیع شده است.

↔مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام ادامه داد: رانندگان خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین می‌توانند با در دست داشتن مدارک شامل کارت هوشمند ناوگان، کارت ناوگان و برگ سبز مالکین ناوگان این سهمیه را دریافت کنند.

↔وی تصریح کرد: لاستیک‌های توزیع شده در سایزهای مختلف ۳۱۵_۳۸۵_۲۴_۱۲ خودروهای سنگین و نیمه سنگین هستند.

↔دلخواه در ادامه تعداد لاستیک حواله شده در این مدت را بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ حلقه عنوان کرد.

↔وی خاطرنشان کرد: همچنین در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز الزامات قانونی مربوط به آیین اجرایی قانون مذکور درج کدپستی و کد ملی معتبر در برنامه الزامی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *