2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪تب ترافیک درمبادی ورودی شهر مهران فروکش کرد/شکل گیری تدریجی موج بازگشت زائران به کشور

🔘تب ترافیک در مبادی ورودی شهر مهران فروکش کرد/شکل گیری تدریجی موج بازگشت زائران به کشور

▪️رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان ایلام ازفروکش کردن تب ترافیک در مبادی ورودی مهران و بازگشت موج تدریجی زائران به داخل کشور از مرز بین الملی مهران خبرداد.

▪️سرهنگ “ابوالفضل کهزادی” اظهارداشت: تدابیر و تمهیدات ترافیکی لازم جهت مدیریت هوشمندانه ترافیک در موج بازگشت زائران اندیشیده شده و تا تخلیه کامل شهر مهران در دستور کار است.

▪️وی با اشاره به اینکه مدیریت و کنترل ترافیک موج بازگشت به مراتب دشوار تر از زمان رفت خواهد بود افزود:اولویت اصلی پلیس راهور در هنگام بازگشت ،تسهیل در خروج سریع و ایمن از شهر و هدایت بار ترافیکی به سمت مبادی خروجی است.

▪️این مقام مسئول با بیان اینکه امسال به رغم افزایش سه برابری ترددها مشکلی در زمینه عبور و مرور در معابر درون شهری نداشتیم خاطرنشان کرد:بخشی از این موفقیت و روان سازی ترافیک به واسطه همکاری خوب و مشارکت فعال زائران با پلیس بوده است .

▪️ کهزادی در ادامه در مورد آخرین وضعیت ترافیکی و ظرفیت پارکینگ ها در شهرمهران افزود:ظرفیت کلیه پارکینگ ها درمهران بصورت ۱۰۰درصدی تکمیل شده و ترافیک به حالت نیمه سنگین و روان در معابر داخل شهر در جریان است.

▪️رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان تصریح کرد: فعلا برنامه ای برای لغو و برداشتن محدودیت های ترافیکی درمبادی ورودی و داخل شهر تا تخلیه کامل در دستور کار پلیس نیست .

___________________________
ilamhezarpisheh@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *