2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪بیانیه شورامرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

بیانیه شورا مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَاِنَّ لِلَّذِینَ ظَلَمُوا عَذَاباً دُونَ ذَلِکَ وَلَکِنَّ اَکثَرَهُم لَایَعلَمُونَ”
و برای ستمکاران عالم (در دنیا)عذابی پیش از آن(جهنم قیامت)خواهد بود و لیکن اکثرشان نمیدانند.

این روزها مردم روژاوا کشور سوریه در اوج مظلومیت و در سکوت خبری، مورد حملات ناجوانمردانه اردوغان و هم پیمانانش قرار گرفته است.
نکته قابل تامل اینجاست که اردوغان دلیل این فرمان قبیحانه خود را تروریست بودن کردهای منطقه می داند!!!! حال آنکه مبارزه ی جانانه این مردمان با داعش که فرزند ناخلف استکبار بود بر هیچکس پوشیده نیست،که در این راه مردمان آن سرزمین دوشا دوش هم با آن پدیده ی نحس تروریستی همراه با سایر ظلم ستیزان عالم نظیر مدافعان بی ادعای حرم مبارزه کردند. که مبادا خدای ناخواسته خوی وحشی گری تکفیری در دنیا رواج پیدا کند.

لذا اعضا شورا مرکزی انجمن اسلامی به مثابه هر انسانی از دیدن این صحنه ها و ظلم و ستم در دوره ای که آن را عصر صلح می‌دانند قلبمان به درد آمده و این اعمال قبیح و غیر انسانی را بشدت محکوم میکنیم و از تمام مجامع ملی و بین اللملی تقاضا داریم که در مقابل این تجاوز بی شرمانه سکوت اختیار نکنند تا انشاءالله به زودی شاهد پایان یافتن کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی گناه باشیم‌.

شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *