2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪اعطای میزبانی سومین نشست منطقه غرب خانه نشریات به دانشگاه علوم پزشکی ایلام

🔘اعطای میزبانی سومین نشست منطقه غرب خانه نشریات به دانشگاه علوم پزشکی ایلام

▪️به گزارش هزارپیشه و به نقل از مفدا ایلام، نماینده مدیران مسئول نشریات دانشگاه در گفتگو با سرویس فرهنگی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری‌های شبانه روزی، میزبانی سومین نشست خانه نشریات غرب کشور به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اعطا گردید و این یک خبر بسیار مسرت‌بخش برای فعالین فرهنگی دانشگاه به ویژه فعالین حوزه نشریات است.

▪️متین نصیری در خصوص زمان برگزاری این نشست افزود: این نشست یکم تا سوم آبان‌ماه در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار می‌گردد. و مدیران مسئول دارای صلاحیت مشروحه ذیل می‌توانند در این نشست شرکت نموده و از امتیاز‌ها بهره‌مند گردند.

۱. هر نشریه در انتخابات خانه نشریات و کارگاه‌ها یک حق رای و سهیمه دارد که این حق و سهمیه متعلق به مدیر مسئول نشریات دانشجویی است و در صورت عدم حضور وی در اختیار سردبیر قرار می‌گیرد.

۲. صرفاً نشریاتی می‌توانند در انتخابات و کارگاه‌ها شرکت نمایند که صاحب امتیاز و مدیر مسئول آنها دانشجو یا یکی از نهادهایی دانشجویی (تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و شورای صنفی) باشد.

۳. نشریه بطور میانگین در یکسال گذشته در هر نیمسال تحصیلی، حداقل یک شماره نشریه منتشر شده باشد (از تاریخ اول بهمن ۹۷ به بعد)

▪️مدیر مسئول نشریه رویش در پایان گفت: متقاضیان که دارای شرایط اعلام شده می‌باشند، می‌توانند ضمن مراجعه به سایت www.khanehnashriat.ir نسبت به ثبت نام در سومین نشست منطقه‌ای خانه نشریات اقدام نمایند.

___________________________
ilamhezarpisheh@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *