2024-04-25

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪اطلاعات سپاه مفسدان اقتصادی فراری را به کشور باز می‌گرداند

◀اطلاعات سپاه مفسدان اقتصادی فراری را به کشور باز می‌گرداند

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این سازمان، مفسدان اقتصادی را به کشور باز می‌گرداند و بدانید که مقابله با مفسدان اقتصادی دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، حجت‌الاسلام حسین طائب امروز پنج‌شنبه در همایش سراسری هیأت‌های نظارت بر انتخابات مجلس در مشهد افزود: وضعیت انقلاب اسلامی، وضعیتی پیش‌رونده و در حال حرکت به سمت قله‌هاست و آمریکا و اسرائیل می‌خواهند مانع از قدرت‌یابی نظام اسلامی شوند و برای ایجاد این مانع، هر کاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند اما تاکنون موفق نبوده اند و بعد از این نیز موفق نخواهند بود.
وی در تحلیل وضعیت کنونی آمریکا و غرب در مقابله با انقلاب اسلامی نیز گفت: آمریکایی‌ها با گزاره‌های مختلفی در برابر انقلاب اسلامی مواجه بوده اند یعنی ابتدا قدرت سخت و نرم مطرح بود اما از سال ۲۰۰۵ ادبیات جدیدی در مسائل امنیتی شکل گرفت و عنوان “قدرت هوشمند” و “تهدید هوشمند” وارد ادبیات امنیتی شد که این قدرت هوشمند در مواجهه با انقلاب اسلامی به کار برده شده است.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه هدف غرب را کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای امضای برجام‌های دفاعی و منطقه‌ای برای تأمین امنیت اسرائیل اعلام کرد و گفت: جریان نفوذ، یک جریان جدی است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ، سد ایجاد کنیم چرا که آنها می‌خواهند عناصر وابسته به خود را وارد مجلس کنند و ما وظیفه داریم مراقبت کنیم تا افراد ضدانقلاب و مفسد وارد مجلس نشوند.
طائب افزود: در حال حاضر یکی از اقدامات جدی دشمن، شبکه‌سازی در حوزه سیاسی و نفوذ در بدنه نظام است از این‌ رو شورای نگهبان مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع انتخابات دوم اسفند ماه پرداخت و گفت: هجمه دشمن به شورای نگهبان در نظارت استصوابی متمرکز شده است، امروز کشور در امنیت کامل قرار دارد و احساس مردم نسبت به انقلاب احساس غرور است و احساس فساد به احساس مبارزه با فساد تبدیل شده است و دشمن این را نمی‌خواهد لذا قصد دارد که این فضا را از بین ببرد.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: هدف ما این است که انتخابات در کمال امنیت، صحت و سلامت و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و مجلسی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی شکل بگیرد.
طائب افزود: دشمن، تلاش می‌کند که مشارکت را از طریق ناامیدی مردم، کاهش دهد تا در نتیجه مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل نگیرد، ولی به طور قطع موفق نخواهد شد اما باید مراقبت‌های لازم هم انجام شود تا ضدانقلاب و عوامل نفوذی، وارد مجلس نشوند و این هم به همت شورای نگهبان محقق خواهد شد و البته حتماً باید دقت لازم هم صورت گیرد که حق‌الناس ضایع نشود.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دومین روز اسفندماه آتی برگزار می‌شود.
همایش سراسری اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با رویکرد آموزشی که دیروز با سخنرانی دبیر شورای نگهبان در مشهد آغاز شد غروب امروز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه در محل تالار قدس کتابخانه آستان قدس رضوی پایان می یابد.
۷۰۰ عضو هیاتهای نظارت بر انتخابات در چارچوب این همایش علاوه بر آشنایی با خط مشی شورای نگهبان در مورد انتخابات اسفند ماه آتی، نظرهای مسئولان مختلف کشور را پیرامون این رویداد سیاسی در سخنرانیهای آنان در صحن همایش دریافت می‌کنند.
بنا بر اعلام مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی، نشستهای اصلی همایش اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات در مشهد بدون حضور خبرنگاران جریان دارد اما با پیش‌بینی محلی در کنار سالن همایش مسئولان و شخصیتهای کشوری حاضر در این رویداد، با اصحاب رسانه پیرامون همین موضع گفت‌وگو می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *