2024-07-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪اخبار اربعیـن

🔘 “غلامرضا علیمحمدی” معاون بهداشت، امداد و درمان سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت:
مجموعه های درمانی سپاه در قالب کمیته بهداشت و درمان اربعین سپاه از روز ۱۳ مهرماه و همزمان با شروع پیاده روی اربعین با تمام امکانات در مرز مهران مستقر شده اند.

▪️وی افزود: این کمیته با راه اندازی یک بیمارستان صحرایی مزین به نام حضرت فاطمه (س) با ۴۰ تخت بستری و ۱۱ تخت اورژانس در بخش هایی عمومی ، پاراکلینیکی ، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، داندانپزشکی، جراحی و همچنین پزشک متخصص زنان و زایمان، طب اورژانس، داخلی، جراحی، ارتوپد با ۱۱۰ کادر درمانی بصورت تمام وقت و رایگان در خدمت زوار اربعین هستند.

▪️علیمحمدی اظهار کرد: این بیمارستان تا امروز روزانه به طور متوسط بین ۳۵۰۰ تا ۴۵۰۰ زائر را پوشش خدمات درمانی داده است.

▪️معاون بهداشت و درمان سپاه ایلام تصریح کرد: سایر مراکز درمانی سپاه و بسیج در شهرهای محل تردد در خدمت زائرین بوده و نیز روزانه تا ۲۵۰۰ نفر را پوشش داده اند.

▪️وی ادامه داد: الحمدالله هماهنگی خوبی نیز بین مجموعه درمانی سپاه با سایرمجموعه های درمانسی همچون اورژانس ، هلال احمر ، اوژانس هوایی و مجموعه های درمانی نیرو های  مسلح  برقرار است.

▪️معاون بهداشت و درمان سپاه ایلام بیان داشت: این خدمات انشالله تا چهار روز بعد از اربعین در مرز مهران ادامه خواد داشت و تمام نیروها ۲۴ ساعته در خدمت زائرین اباعبدالله حسین می باشند.

▪️علیمحمدی ضمن اعلام رایگان بودن این خدمات به زوار گفت: کمیته بهداشت، امداد و درمان اربعین سپاه در مهران متشکل از سپاه ایلام و دو استان معین کرمان و کرمانشاه بوده و الحمدالله با تمام توان پای کار آمده اند تا زوار اربعین در آسایش عازم عتبات شوند.

▪️وی در پایان از حمایت های مؤسسه تأمین درمان بسیجیان و مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا در همراهی با مجموعه درمانی سپاه در خدمت رسانی به زوار اربعین تشکر کرد.

___________________________
ilamhezarpisheh@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *