2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

⏪احداث نخستین هتل‌بیمارستان در ایلام تا پایان سال‌جاری

◀احداث نخستین هتل‌بیمارستان در ایلام تا پایان سال‌جاری
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام گفت: تا پایان سال‌جاری نخستین هتل‌ بیمارستان در ایلام با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال راه‌اندازی می‌شود.

↩احداث نخستین هتل‌بیمارستان در ایلام تا پایان سال‌جاری
عبدالمالک شنبه‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: درخواست موافقت برای ایجاد هتل بیمارستان در شهر ایلام توسط بخش خصوصی بومی استان در سامانه سرمایه‌گذاری وزارتخانه ثبت شده است.

↩وی افزود: طی رایزنی‌های انجام شده با مالک و رئیس بیمارستان تخصصی کوثر شهر ایلام در راستای تکمیل زنجیره گردشگری سلامت استان و استفاده بهینه از این ظرفیت برای گردشگران و مراجعان از کشور عراق، درخواست تبدیل این بیمارستان به هتل بیمارستان با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ثابت ۸۰ نفر ثبت شده است.

↩مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام ادامه داد: این بیمارستان پس از کسب مجوزهای لازم تا اواخر سال‌جاری به هتل بیمارستان تبدیل می‌شود، خوشبختانه این طرح تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیز داشته است.
⬅منبع:خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *