2024-07-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

۱۱۳ هزار خانوار بهزیستی پشت نوبت دریافت مسکن

۱۱۳ هزار خانوار بهزیستی پشت نوبت دریافت مسکن
معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی از پشت نوبت بودن بیش از ۱۱۳ هزار خانوار تحت پوشش برای دریافت مسکن خبر داد.

ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با مهر در مورد تعداد مددجویانی که نیازمند مسکن هستند، گفت: براساس آمارهای موجود در حال حاضر ۱۱۳ هزار خانوار شهری و روستایی تحت پوشش نیازمندی خود را برای دریافت مسکن در سامانه بهزیستی اعلام کرده‌اند و پشت نوبت هستند.

وی افزود: براساس تفاهم نامه‌ای که با بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و وزارت راه منعقد شده اقداماتی برای تأمین مسکن جامعه هدف و خانوارهای پشت نوبت صورت گرفته است که البته در این خصوص خیرین نیز با سازمان بهزیستی همکاری می‌کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی از ساخت بیش از ۴۹ هزار واد مسکونی برای مددجویان بهزیستی خبر داد و تاکید کرد: تمامی این واحدها به خانوارهای بهزیستی تحویل داده شده است.

یزدان مهر اظهار داشت: تاپایان سال نیز تعداد زیادی واحد مسکونی تکمیل و واگذار می‌شود.

وی به برگزاری پویش‌های مختلف از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: برای کمک به سیل زدگان، تأمین لوازم التحریر دانش آموزان محروم و پوشاک گرم و…چندین پویش برگزار شده که برای سال جدید نیز پیش جدیدی آغاز خواهیم کرد.

وی گفت: خیرین و مردم نیکوکار در این پویش‌ها بسیار کمک کردند و تمامی آنها را بدست کودکان محروم رساندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *