2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

فرمانده انتظامی استان ایلام: کشف ۴۹۲ ویزای جعلی در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام: کشف ۴۹۲ ویزای جعلی
فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۹۲ ویزای جعلی در ایلام کشف و ضبط شده است گفت: در طی سه روز گذشته۱۵۰ مورد ویزای جعلی توسط ماموران مستقر در گیت های پایانه مرزی مهران کشف شد.

▪️سردار “نورعلی یاری” اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار زائر پایانه مرزی مهران را برای تردد خود به سمت عتبات عالیات انتخاب کرده‌اند.

▪️وی افزود: از زائران عزیز تقاضامندم با مدارک قانونی و معتبر به مرز مراجعه کنند چراکه با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری که در مرز مهران مستقر و توسط پلیس اندیشیده شده است ، ویزا های جعلی به سهولت کشف و متخلفان به مراجع قانونی معرفی می‌شوند.

▪️فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه زائران بایستی مدارک قانونی و معتبر خود را از شهرهای مبدا دریافت کنند ،گفت: در شهر ایلام دفتر کنسولگری عراق مستقر و آماده ارائه خدمات می باشد و امسال در پایانه مرزی مهران هیچگونه روادیدی صادر نخواهد شد.

➖➖➖➖➖➖
#ورود_به_هزارپیشه 👇
https://t.me/joinchat/AAAAADvDYlT33XnGXGqb5Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *