2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

کشف ۱۱۲ مورد ویزای جعلی در مهران

▪️فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در سه روز گذشته ۱۱۲ مورد ویزای جعلی توسط ماموران مستقر در گیت‌های گذرنامه مهران کشف شده است، گفت: زائران ویزای خود را از دفاتر رسمی و مورد تایید سازمان حج و زیارت دریافت کنند.

▪️سردار “نورعلی یاری” در گفت و گو با خبرنگار کانال خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: پلیس، با تمهیدات اندیشیده شده و حضور مستمر در گیتهای گذرنامه، با کسانی که ویزای جعلی داشته باشند برخورد ،و به مراجع قضایی معرفی خواهد کرد.

▪️وی افزود: زائران کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع) ، بایستی توجه داشته باشند که مدارک خود را از مراجع قانونی دریافت کنند و با مدرک معتبر به مرز مراجعه کنند تا ملزومات ناراحتی خود و دیگران را فراهم نکنند.

▪️وی با بیان اینکه امنیت زائران، اولویت پلیس در اربعین حسینی(ع) است، گفت: با تمهیدات گسترده اندیشیده شده و تعامل و همراهی با سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای زائران در اربعین حسینی (ع)باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *