2024-07-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

چوپان “شاخ” اینستاگرام را ربود/ پیشنهاد ازدواج در دادگاه

چوپان “شاخ” اینستاگرام را ربود/ پیشنهاد ازدواج در دادگاه
پسر چوپان که برای برقراری رابطه با دختری مانکن و یکی از شاخ‌های اینستاگرام او را ربوده ‌بود، با دستور قضات دادگاه کیفری استان تهران بازداشت شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از شرق، دختری جوان فروردین سال جاری به مأموران پلیس گزارش داد از سوی جوانی ربوده‌ شده بود. او گفت: من چند صفحه تبلیغاتی در اینستاگرام دارم و کارهای تبلیغاتی انجام می‌دهم، بیشتر ایام سال هم ایران نیستم.

چند‌وقت قبل جوانی به من پیام داد و گفت برای یک کار تبلیغاتی می‌خواهد با من کار کند و درواقع درخواست همکاری داد. او به من گفت یک شرکت بزرگ لبنیات دارد. همه‌چیز خیلی عادی به نظر می‌رسید. عکسی هم که در صفحه‌اش گذاشته‌ بود کاملا با گفته‌هایش مطابق بود. او همچنین عکسی با یک ماشین بسیار گران‌قیمت گذاشته ‌بود. ما با هم قرار گذاشتیم تا حضوری درباره مسائل کاری صحبت کنیم و با هم قرارداد ببندیم.

او من را به مهرشهر کرج دعوت کرد. وقتی که به آدرسی که گفته‌ بود رفتم، متوجه شدم او یک چوپان است که حدود ۵۰ تا ۷۰ گوسفند را چوپانی می‌کند. جایی که به‌عنوان شرکت به من معرفی کرد درواقع آغل بود. می‌گفت می‌خواهد کارش را توسعه دهد. من هم گفتم نمی‌توانم همکاری کنم و تبلیغات این‌چنینی کار من نیست.

داشتم ماشین می‌گرفتم تا به تهران برگردم که مرد جوان گفت ماشین پژوی دوستش در اختیار اوست و می‌خواهد آن را پس بدهد و می‌تواند قبل از آن من را هم برساند. من هم قبول کردم. در راه یک‌دفعه متوجه شدم او از اتوبان کرج منحرف شد و به سمت آزادگان رفت. خیلی ترسیدم. به مرد جوان گفتم توقف کند، قبول نکرد. درهای ماشین قفل بود و من هم نمی‌توانستم کاری کنم.

این دختر ادامه داد: شیشه پنجره را پایین کشیدم و سعی کردم خودم را از داخل آن به بیرون پرت کنم. مرد جوان به ‌سمت من حمله کرد و موهایم را کشید. او لباس‌هایم را پاره و دستم را زخمی کرد، اما من همچنان به تلاشم ادامه دادم و خودم را به بیرون پرت کردم.

پلیس با شکایت این دختر تحقیقات را برای بازداشت مرد چوپان آغاز کرد و موفق شد او را بازداشت کند. بررسی‌ها نشان داد مرد چوپان مدتی قبل همسر اولش را طلاق داده و با زن دیگری ازدواج کرده ‌و گوسفندها هم متعلق به پدرش است و او فقط چوپانی می‌کند.

متهم، صفحه اینستاگرام شاکی را که مدل و مانکن در خارج از ایران است و کارهای تبلیغاتی داخل ایران هم انجام می‌دهد دنبال می‌کرده. همچنین مشخص شد این دختر یکی از شاخ‌های اینستاگرام است که از این راه درآمد کسب می‌کند.

پسر جوان بعد از بازداشت به نقشه‌کشیدن برای ربودن دختر اعتراف کرد. او که با قرار ۵۰۰ میلیون‌تومانی آزاد بود، روز گذشته برای محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران شعبه ۵ حاضر شد.

وقتی دختر پرطرفدار اینستاگرامی شکایت خود را مطرح کرد و خواستار مجازات شد، مجید امجدی، وکیل‌مدافع او نیز با توجه به جرمی که اتفاق افتاده ‌بود، خواستار تشدید قرار برای متهم شد و از دادگاه درخواست اشد مجازات کرد.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او به دختر اینستاگرامی پیشنهاد ازدواج داد و بعد ادعا کرد این دختر خودش با او ارتباط برقرار کرده ‌است.

گفته‌های متهم باعث ناراحتی شدید و بدحالی دختر اینستاگرامی شد، طوری که قاضی اجازه داد او دادگاه را ترک کند. سپس متهم دفاعیاتش را ادامه داد و در پایان قضات برای او قرار یک میلیاردتومانی صادر کردند و چون متهم موفق به تودیع آن نشد به زندان انتقال یافت. قضات ادامه رسیدگی را به بعد موکول کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *