2024-06-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

پیرمرد ۸۰ ساله تسهیلات ازدواج دریافت کرد

پیرمرد ۸۰ ساله تسهیلات ازدواج دریافت کرد
مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه گفت: پیرمرد ۸۰ ساله استان مرکزی تسهیلات ازدواج دریافت کرد.
مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه گفت: ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط شعبه شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه از سوی این بانک به زوج ۸۰ ساله و زوجه ۶۵ ساله استان مرکزی پرداخت شد.

او افزود: زوج در تاریخ دهم تیرماه سال ۱۳۱۸ در شهرستان ساوه به دنیا آمده دارای هفت فرزند، ۱۳ نوه، یک نتیجه، سه داماد و سه عروس بوده و اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه تاریخ ازدواج این زوج را سوم اردیبهشت سال‌جاری عنوان کرد و گفت: همسر اول زوج در تاریخ یازدهم مهرماه سال ۹۶ فوت کرده است.

زند افزود: زوجه نیز در تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۳۲ در شهرستان ساری به دنیا آمده و دارای ۲ فرزند، چهار نوه، یک نتیجه و ۲ داماد است.

او با بیان این که این زوج اکنون در یکی از روستا‌های توابع شهرستان ساوه زندگی می‌کنند گفت: هدف و علت از ازدواج آن‌ها افزایش امید به زندگی و تشویق جوانان به امر ازدواج عنوان شده است.

زند افزود: هزار و ۲۳۸ نفر برای دریافت تسهیلات ازدواج به بانک سپه استان مرکزی معرفی شده و ۸۴۹ نفر با منابع مالی ۲۷۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

+منبع: خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *