2024-06-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

پیام اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ایلام به مناسبت ۱۳ ابان

پیام اعضای شورای شهر وشهرداری استان ایلام به مناسبت ۱۳آبان

«بسم الله الرحمن الرحیم»
چهل سال ایستادگی و مقاومت و پایداری جانانۀ ملت قهرمان و ظلم ستیز ایران اسلامی در برابر چهل سـال خبـاثت و شـرارت و جنایت و تحریم های همه جانبه و ظالمانۀ امریکا پس از وقوع انقلاب اسلامی، بألاخره باعث بیداری ملت ها و جهانشمول شدن شعار’مرگ بر امریکا’ و تنزل جایگاه امریکا در بین افکار عمومی و برملا شدن چهره خبیث و منافقانه آنان در سطح منطقه و جهان شد.
به درستی ؛ رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران ، استکبارستیزی و مقابله با ظلم سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله ١٣ آبان ، همان’ روح مبارزه با ظلم و ظالم و استکبار ‘ است.
حضور پرشورمردم شریف، ولایت مدار و‌شهیدپرور شهر ایلام در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در کنار ملت سربلند و عزتمند ایران اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه گو استکبار جهانی خواهد بود و نشان خواهد داد هراسی از تهدیدات پوشالی کوته فکران کودک کش نخواهند داشت.
همه با هم در این روز سرنوشت ساز در کنار هم خواهیم بود و نشان خواهیم داد که رمز پیروزی در این مقطع سرنوشت ساز فقط اتحاد ملت شریف ایران اسلامی است.

💠اعضای شورای اسلامی شهر ایلام
💠طالب صادقیان-شهردار ایلام
(اداره روابط عمومی
شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *