2024-06-21

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

پلمپ ۱۱ شهربازی غیراستاندارد در استان ایلام

پلمپ ۱۱ شهربازی غیراستاندارد در استان ایلام
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ شهربازی در این استان که از وسایل غیراستاندارد استفاده کرده بودند، پلمپ شده اند.

مهناز همتی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این شهربازی ها با تجهیزات بازی بدلیل عدم رعایت استاندارد پلمب شده اند.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته هفت شهربازی از این تعداد استاندارد سازی لازم را انجام و فعالیت دوباره را از سر گرفته اند و چهار شهربازی با هشت وسیله بازی نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

مدیرکل استاندارد ایلام با اشاره به کنترل وسایل بازی مستقر در شهرهای بازی سرپوشیده و روباز بخش خصوصی و پارک های بازی تحت مالکیت شهرداری ها تاکید کرد: ۵۰ شهربازی با ۵۸ وسیله بازی در استان شناسیایی شده که ۵۰ وسیله آنها دارای پروانه علامت استاندارد هستند.

همتی با اشاره به ۴۹ پارک بازی شهرداری ها با ۲۷۳ تجهیز بازی نیز یادآور شد: تمامی نواقص این پارک های بازی به شهرداری ها برای رفع مشکلات اعلام شده است که تاکنون شهرداری ها در زمینه استاندارد سازی وسایل بازی اقدام نکرده اند.

وی شناسایی ۲۶ وسیله بازی غیرقابل استفاده در سال گذشته را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد و گفت: تمامی این وسایل بازی جمع آوری شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *