2024-06-21

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

پرواز ده‌ها جنگنده آمریکایی بر فراز پایگاه هوایی عین‌الاسد در عراق ائتلاف آمریکا

پرواز ده‌ها جنگنده آمریکایی بر فراز پایگاه هوایی عین‌الاسد در عراق
ائتلاف آمریکا
ساعاتی پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروهای حامل ابومهدی المهندس و سردار قاسم سلیمانی و به شهادت رسیدن آنها، ده‌ها جنگنده آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه هوایی عین‌الاسد در عراق به پرواز درآمدند.

به گزارش ایسنا، یک منبع امنیتی به شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق گفت: نیروهای آمریکایی پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروهای حامل ابومهدی المهندس، نایب رئیس سازمان حشد شعبی عراق و سردار قاسم سلیمانی به ده‌ها فروند جنگنده و پهپاد دستور پرواز مستقیم و ۲۴ ساعته بر فراز ساختمان پایگاه هوایی عین‌الاسد در منطقه البغدادی در شهرستان هیت واقع در غرب الانبار را دادند. این پایگاه، مقر مهمی برای نیروهای آمریکایی است.

این منبع افزود: مناطق غربی برای اولین بار شاهد پرواز تعداد زیادی جنگنده آمریکایی بر فراز پایگاه‌های نیروهای آمریکایی بودند، همزمان با این پروازها، تفنگداران دریایی آمریکا نیز جهت آمادگی برای هرگونه حالت فوق‌العاده‌ای عملیات‌های شناسایی را در مناطق بیابانی نزدیک به پایگاه‌هایشان آغاز کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *