2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

٣١٠ بسته نوشت افزار و لباس بین دانش آموزان مناطق محروم ایلام توزیع شد

٣١٠ بسته نوشت افزار و لباس بین دانش آموزان روستای گنبدپیرمحمد از توابع شهرستان ملکشاهی استان ایلام با حضور رئیس اتاق بازرگانی ایلام، امام جماعت و اعضای هیات امنای امامزاده گنبد پیرمحمد، بخشدار ، مسئولان آموزش و پرورش و اعضای شورای روستا توزیع شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در این آیین گفت: اتاق بازرگانی ایلام مفتخر است که توانست با ایجاد دفتر جامعه نیکوکاری ابرار گام مهمی را برای حمایت از دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت بردارد.

شعبان فروتن بیان کرد: مهم ترین رویکرد جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق بازرگانی این است که بتواند بستر مناسبی را برای دانش آموزان و دانشجویان در مناطق محروم استان فراهم کند.

وی ادامه داد: این اقدام اتاق بازرگانی در حقیقت در راستای برقراری عدالت آموزشی به منظور بهره مندی دانش آموزان مناطق محروم از تحصیل است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام افزود: دیگر اقدام این جامعه نیکوکاری توسعه اشتغالزایی روستایی است که قرار است این مهم نیز در چند روستای استان به صورت آزمایشی انجام گیرد.

فروتن گفت: امروز ٣١٠ بسته نوشت افزارو لوازم کمک آموزشی از قبیل لباس دانش آموزی، کیف و کفش و لوازم تحریر و دیگر وسایل کمک آموزشی در اختیار دانش آموزان روستای گنبد محمد قرار گرفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی نیز در این آیین از اقدام خیرخواهانه اتاق بازرگانی ایلام و جامعه نیکوکاری ابرار تقدیر کرد و استعدادهای علمی در این منطقه محروم بالاست اما برخی دانش آموزان با مشکلات مالی برای ادامه تحصیل مواجه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *