2024-06-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

وجود قرص در شیرخشک‌ آیا صحت دارد؟

وجود قرص در شیرخشک‌ آیا صحت دارد؟
شیرخشک
ایسنا/کرمان در شبکه‌های مجازی خبری مبنی بر اینکه؛ قرص‌های مشکوک که پیش از این در کیک‌های خوراکی جاسازی شده بود، این بار در قوطی‌های شیرخشک نوزادان پیدا شده‌اند.

دکتر علی اسدی‌پور معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص موضوع قرص‌های مشکوک در شیرخشک کودکان گفت: خبروجود قرص در شیرخشک اساسا کذب بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی در زمینه نوع قرص‌های جاسازی شده در کیک ها نیز اظهار کرد: قرص‌هایی که در کیک‌ها و کلوچه‌ها وجود داشتند اساسا مشکل ساز نیستند و براساس بررسی‌ها این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی‌هیستامین و … بوده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تاکید کرد: شهروندان مطمئن باشند به‌زودی عوامل این اقدام را نیروهای اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی دستگیرشان خواهند کرد.

وی عنوان کرد: هم اکنون در فرایند تولید و توزیع این نوع مواد غذایی هیچ مشکلی وجود ندارد و فقط یک عده افراد خلافکاری دست به چنین اقدام ناشایستی زده‌اند که بزودی دستگیر و مجازات خواهند شد.

اسدی‌پور با تاکید برآنکه مردم به‌هیچ وجه نگران نباشند، در ادامه خطاب به مردم گفت: از مکان‌های مجاز و شناخته شده مواد غذایی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

↩وجود قرص در شیرخشک‌ها آیا صحت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *