2024-06-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

واکنش شدید مریم جانبخشی عضو شورای شهر ایلام به قطع درختان تپه شاهد ایلام…

واکنش شدید مریم جانبخشی عضو شورای شهر ایلام به قطع درختان تپه شاهد ایلام…
▪️نابودی بیش از ۱۸۰ اصله درخت کهنسال و تاریخی تپه شاهد شهر ایلام به بهانه احداث پارک بانوان و فروش چوب آنها به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست.
جایگزین کردن درختان تنومند تپه شاهد با آهن و سنگ به منظور فضاسازی پارک برای استفاده بانوان مورد تایید هیچ کارشناسی نخواهد بود.

▪️متاسفانه دیروز(شنبه ١٣٩٧/٧/١۴) بدون اطلاع اعضای شورای اسلامی شهر ایلام، شاهد قطع بسیاری از درختان تپه شاهد به بهانه آغاز عملیات اجرایی پارک بانوان شهر ایلام بودیم؛ در حالیکه برای احداث پارک در سراسر دنیا تمایل به سمت کاشت درخت است نه قطع درختان.
شهرداری ایلام در اقدامی عجولانه و دور از انتظار دست به این اقدام ناشایست زده است.

▪️یکی از شاخصه هایی که منجر به انتخاب این محل جهت احداث پارک بانوان شد، وجود پوشش انبوه درختان و به تبع آن عدم مشرف بودن فضای اطراف پارک بود در حالیکه با این اقدام غیر کارشناسی و غیر قابل تصور هیچ دستاوردی جز نابودی صدها درخت تاریخی تپه شاهد بدست نیامد.

▪️اعضای شورای اسلامی شهر ایلام مسئول پیگیری امور تا مشخص شدن متخلفان این اتفاق در پیشگاه مردم هستند.

▪️بنده از این طریق اعلام میدارم؛ شهردار موظف است جهت پاسخگویی به این اقدام در شورا حضور پیدا کرده و در راستای استیفای حقوق شهروندان پاسخگو نمایندگان مردم باشد.

مریم جانبخشی
عضو شورای اسلامی شهر ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *