2024-06-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی پارالمپیک و روز ملی پارالمپیک

به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی پارالمپیک و روز ملی پارالمپیک، روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۴، همایش پیاده روی با حضور اسفندیار رستم زاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، سید محمد موسوی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان، کارکنان و مربیان اداره آموزش و پرورش استثنایی، دانش آموزان با نیازهای ویژه، اولیاء گرامی، مهمانان مدعو از اداره کل بهزیستی و…..، در محل پارک چغاسبز شهر ایلام برگزار گردید. پیاده روی از ساعت ۹ صبح شروع شد که با استقبال فراوان دانش آموزان و اولیا همراه بود.
پس از طی مسیر مشخص شده، در فضایی شاد و دل انگیز گرد هم آمدند. سپس موسوی طی سخنانی کوتاه، به تشریح عملکرد اداره آموزش و پرورش استثنایی در سنوات گذشته و همچنین بیان برنامه های آتی این اداره در حوزه های توانبخشی و آموزش و اهمیت بزرگداشت پارالمپیک و شناسایی استعدادهای ورزشی در بین دانش آموزان با نیازهای ویژه پرداختند. در ادامه رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با تبریک هفته جهانی پارالمپیک و روز ملی پارالمپیک به افتخار آفرینی معلولین ایران اسلامی در میادین بین المللی و بازیهای پارالمپیک جهانی و آسیایی اشاره کرد و از زحمات کارکنان و همکاران شاغل در آموزش و پرورش استثنایی تقدیر و تشکر نمودند.
پس از آن گروه نمایش صداو سیمای مرکز ایلام با اجرای نمایش، شور و هیجان خاصی در بین دانش آموزان ایجاد نمودند.
در ادامه مسابقات طناب کشی و حلقه زنی و دارت بین دانش آموزان و همکاران برگزار گردید و به نفرات برتر هدایایی تقدیم شد. سپس دانش آموزان صبحانه سالم (که از طرف آموزش و پرورش استثنایی تهیه شده بود)را میل نمودند.
در پایان مراسم بسته لوازم التحریر اهدایی بانک آینده بین دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر ایلام توزیع گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *