2023-03-24

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام : متولیان فرهنگی برای شناخت توطئه‌های دشمن تلاش مضاعف داشته باشند

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام:

متولیان فرهنگی برای شناخت توطئه‌های دشمن تلاش مضاعف داشته باشند

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه نسل جوان و نوجوان توطئه های دشمنان را بشناسند، گفت: دشمن برای توطئه و دشمنی با کشورمان هزینه‌های زیادی را انجام می‌دهد.

 

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار ظهر سه شنبه در دیدار با مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام اظهار کرد: کار دشمن، دشمنی کردن است و باید متولیان و مسئولان فرهنگی توطئه‌های دشمنان را به نسل جوان و نوجوان بشناسند.

 

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های اخیر قدرت‌های بزرگ جهان از جمله آمریکا را به چالش کشیده است و الان از راه‌های مختلف در حال مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

 

امام جمعه ایلام تصریح کرد: دشمن برای توطئه و دشمنی با کشورمان هزینه‌های زیادی را انجام می‌دهد، لذا مسئولان باید در زمینه شناخت دوست و دشمن برای نسل جوان و نوجوانان کشور تلاش کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار اضافه کرد: دین اسلام به سرعت در جهان در حال حرکت کند، دشمنان از این حرکت ترس دارند و از طریق برای مقابله با آن تلاش می‌کنند.

 

امام جمعه ایلام بیان کرد: بسیاری از مشکلات کشور توسط دشمنان بزرگنمایی و سیاه نمایی می‌شود، این است که مسئولان فرهنگی جامعه برای شناخت و تبیین توطئه‌های دشمنان باید تلاش مضاعف انجام دهند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *