2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

موارد پیگیری شده مسئولین ارشد استان در دیدار با وزیر

▪️به گزارش روابط عمومی دفتر سلام امینی؛ در دیدار امروز امینی با وزیر راه و شهرسازی مسائل زیر مطرح و پیگیری شد

▪️سلام امینی و شادمهر کاظم زاده نمایندگان مردم شریف استان ایلام به همراه استاندار و معاون عمرانی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی موارد ذیل را مطرح و پیگیری نمودند

▪️اصرار برپیشنهاد ایجاد اتوبان مهران نجف و قول موکد وزیر راه که همزمان با سفر ظریف و معاون وزارت راه و شهرسازی در آینده نزدیک به عراق ایشان را همراهی می نماید پیگیری و در صورت موافقت کشور همسایه موضوع را قطعی خواهند کرد.

▪️با پیشنهاد امینی تخصیص اعتبار جهت خروج لومار از بن بست با اختصاص اعتبار لازم به راه مربوطه موضوع در دستور کار جدی قرار گرفت.

▪️موضوع چهار بانده شدن ایلام – حمیل از موضوعات مطرح شده و قابل اشاره است.

▪️با توجه به سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان و توضیحات امینی در حین سفر و گذر از مسیر مهران، ملکشاهی، ایلام بحث زیرسازی و بهسازی جاده مهران ملکشاهی به ایلام تا تصویب درکمسیون ماده۲۳وقرار گرفتن مسیر در ردیف اعتبارات ملی در دستور کار عملیاتی باشد.

▪️درخواست موکد سلام امینی از وزیر راه و شهرسازی برای تزریق و تخصیص اعتبار به پروژه های در دست احداث بویژه راه اصلی ایلام به مهران وحل مشکل مطالبات پیمانکاران.

▪️اصرار برعملیاتی شدن فاز اول راه آهن ایلام به اسلام آباد (شروع از ایلام) و قول مساعد وزیر و معاونین درتسریع موضوع.

▪️اصلاح وضعیت نابسامانی پایانه مرزی مهران هم از درخواست های سلام امینی بود که مسئولان ذیربط قول اصلاح را دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *