2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

معاون وزیر راه و شهرسازی: بزرگراه ایلام- مهران تا اربعین امسال زیر بار ترافیک می رود

به گزارش هزار پیشه به نقل از روابط عمومی؛ امیر امینی در بازدید از محور ایلام-مهران اظهار داشت: تا ایام اربعین سال جاری غیر از چند درصد جزئی مابقی بزرگراه ایلام- مهران زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت.

وی گفت: خوشبختانه در سال گذشته ۲۶ کیلومتر دیگر از این مسیر به صورت چهار خطه زیر بار ترافیک رفت و هم اکنون در سه قطعه این مسیر پیمانکاران مشغول فعالیت هستند.

امیری اظهار داشت: حفاری تونل موازی تونل راه کربلا به طول ۷۰۰ متر به پایان رسیده و پیمانکار مشغول کف کنی و پوشش بتونی آن است.

وی افزود: عملیات اجرایی تونل دیگر ۷۰۰ متری نیز در روزهای آینده آغاز خواهد شد، ضمن اینکه پیمانکاران در سایر قطعات نیز مشغول فعالیت هستند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: در مقاطعی از این محور بر اثر بارندگی‌های اخیر با رانش زمین مواجه هستیم که کار مطالعه و تثبیت این مقاطع در جریان است و مراتب را در قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده مطرح و برای تأمین اعتبارات لازم تصمیم گرفته خواهد شد.

علی اصغر کاظمی مدیر کل راه و شهرسازی ایلام نیز در این بازدید گفت: به علت بارندگی‌های امسال تمرکز پیمانکاران این محور بیشتر عملیات بازگشایی مسیرهای آسیب دیده از رانش بوده که با رفع این موانع و همچنین تخصیص اعتبارات لازم عملیات اجرایی بزرگراه مهران شتاب و عملیات تکمیلی و روکش آسفالت نهایی مسیرها که دغدغه مسافرین این مسیر است انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *