2024-05-25

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

معاون استاندار ایلام: حضور آزادانه و بدون مانع در جامعه حداقل نیاز معلولان است

▪️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: حضور آزادانه و بدون مانع در جامعه حداقل نیاز افراد دارای معلولیت به عنوان بخشی از جامعه است.

▪️محمد نوذری روز دوشنبه در آیین گرامیداشت روز جهانی معلولان و اختتامیه سومین سوگواره ملی عکس و دلنوشته مسیر سبز در ایلام افزود: در این زمینه مساله مناسب سازی فضاها و اماکن عمومی در دستور کار قرار داشته و همه مسئولان برای تحقق آن باید عزم لازم را داشته باشند.

▪️وی با ذکر اینکه دولت تدبیر و امید در رفع نیازهای افراد دارای معلولیت مصمم است، ادامه داد: معلولان اگرچه از نظر جسمی محدودیت دارند ولی می توانند با نمایش و بروز سایر توانمندی هایشان منشا خیر و برکت باشند.

▪️وی ادامه داد: دولت سعی دارد وظایفی را که در حوزه حاکمیتی بر عهده داشته و به رشد و تعالی فکری و جسمی افراد دارای معلولیت کمک می کند، به نحو مطلوب انجام دهد.

▪️معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنانش به میزبانی این استان در ایام اربعین امسال اشاره کرد و گفت: اربعین موضوع بزرگ جهان اسلام و هیچ تجمع انسانی به گستردگی راهپیمایی اربعین در جهان وجود ندارد.

▪️وی با ذکر اینکه ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس مظلومانه برابر رژیم بعث ایستادگی کرد، ادامه داد: مقاومت مردم ایلام موجب شد این استان امروز به دروازه عتبات عالیات تبدیل شود.

▪️نوذری افزود: پیاده روی اربعین امسال حماسه بزرگی بود که بار دیگر رقم خورد و شمار زائرانی که امسال در مهران تردد کردند به تعداد ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر نسبت به پارسال ۱۶ درصد افزایش یافت.

▪️وی گفت: در ایام اربعین تمامی مسئولان در واقع خادمان زائران بودند که عاشقانه به زائران خدمت رسانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *