2023-06-03

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

مرحله سوم پایش گندم ، آرد و نان در ایلام اجرا می شود

مرحله سوم پایش گندم ، آرد و نان در ایلام اجرا می شود

 

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از برنامه ریزی برای اجرای مرحله سوم طرح پایش گندم، آرد و نان در این استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، پیش از ظهر روز سه شنبه، نشست ویژه اجرای فاز سوم طرح پایش گندم، آرد و نان در استانها بصورت ویدیو کنفرانس به ریاست کوشش تبار، معاون امور هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و با حضور عباسی، معاون اقتصادی استانداری ایلام و جمعی از مدیران مرتبط در سالن جلسات شهید حیدری استانداری ایلام برگزار شد.

 

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در این نشست با اشاره به اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان گفت: این طرح با هدف جلوگیری از فروش خارج از شبکه آرد، احقاق حقوق مردم و هدایت مستقیم یارانه آن به سفره مردم آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه با اجرای فاز اول و دوم این طرح، ۱۰۰ درصد نانوایی ها مجهز به دستگاه کارتخوان هوشمند شدند، اظهار داشت: فاز سوم طرح پایش گندم، آرد و نان با هدف دسترسی نانوایی‌ها به آرد براساس عملکرد نانوایی‌ها و میزان سهمیه آرد هر نانوایی اجرا می شود.

 

عباسی با تأکید بر اینکه قیمت نان و آرد هیچ تغییری نمی کند، افزود: با اجرای این طرح بعد از پایش و بررسی تراکنش های روزانه در هر نانوایی‌، کمک هزینه افزایش دستمزد و اجاره بها به نانوایی‌هایی که عملکرد خوبی داشته باشند، به ۲ برابر افزایش می یابد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *