هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
  true
  true
  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام؛  تخلفات را به ۱۴۲۰ گزارش کنید/تبدیل وضعیت ایثارگران در حال انجام است

  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام؛

  تخلفات را به ۱۴۲۰ گزارش کنید/تبدیل وضعیت ایثارگران در حال انجام است

   

  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: اگر بیمه شدگان با عدم پذیرش و یا مشکلاتی مواجه شدند، حتماً با سامانه ۱۴۲۰ تماس بگیرند تا کارشناسان تخلفات احتمالی را رصد و برخورد قانونی کنند.

   

  «دکتر علیرضا رمضانی» شامگاه یکشنبه ۲۷ تیرماه در نشست مجازی با اصحاب رسانه استان ایلام اظهار داشت: اقلام دارویی در داروخانه های سازمان وجود دارد و استان نیز تحت قوانین و بخشنامه های کلی سراسر کشور قرار دارد، بر این اساس داروخانه درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان دهلران از این امر مستثنی نبوده و هم اکنون ۲۵۵ قلم دارو در این مرکز وجود دارد.

   

  وی افزود: در سه ماهه اول سالجاری ۵۶ هزار و ۹۳۴ بیمه شده به سه مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده اند.

   

  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام بیان داشت: از این تعداد مراجعات، هفت هزار و ۵۸۴ مورد مربوط به آزمایشگاه، هزار و ۷۵۷ مورد سونوگرافی، سه هزار و ۹۸۴ مورد رادیوگرافی، ۲۳۴ بیمار، ۶۳۷ مورد جراحی و ۴۲ هزار و ۷۳۸ نیز مربوط به درمانگاه است.

   

  «دکتر رمضانی» یادآور شد: احداث سه درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های آبدانان، سرابله و دره شهر در دستور کار قرار دارد که ۲ درمانگاه آبدانان و سرابله در مرحله تامین و واگذاری زمین و درمانگاه دره شهر نیز با رایزنی های انجام شده با اداره راه و شهرسازی در دست اقدام است.

   

  وی خاطرنشان ساخت: احداث درمانگاه شماره ۲ شهر ایلام در مرحله طراحی نقشه و دی کلینیک تامین اجتماعی ایلام در ساختمان جدید ساخته می شود.

   

  وی با بیان اینکه طرح ملی نسخ الکترونیک در راستای الکترونیک شدن دولت جزو برنامه ها و الزامات برنامه ششم توسعه است، تصریح کرد: اجرای این طرح از سال ۹۷ در مراکز طرف قرارداد سازمان آغاز و هم اکنون با ۹۶ درصد در حال اجرا است و فاز دوم این طرح نیز در سطح بیمارستان ها و مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان در حال اجرا می‌باشد.

   

  مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام با اشاره به کندی سامانه طرح نسخه الکترونیکی، افزود: این طرح هنوز در ابتدای کار است و بعضی از مشکلات و نواقص وجود دارد که در حال برطرف شدن است.

   

  «دکتر علیرضا رمضانی» اضافه کرد: ضعف سرعت اینترنت در بعضی از مناطق استان ایلام می‌تواند در کند بودن سامانه نسخه الکترونیک موثر باشد، در هر صورت مشکلات این طرح به صورت روزانه رصد و پیگیری می‌شود.

   

  وی تاکید کرد: اگر بیمه شده گان با عدم پذیرش و یا مشکلاتی مواجه شدند، حتماً با سامانه ۱۴۲۰ تماس بگیرند تا کارشناسان تخلفات احتمالی را رصد و برخورد قانونی کنند.

   

  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام اظهار داشت: داروهای بیماران خاص شامل تالاسمی، هموفیلی و دیالیزی نه تنها در سطح داروخانه های سازمان بلکه داروخانه های معمولی استان نیز وجود ندارد و این داروها فقط در داروخانه بیمارستان شهید مصطفی و یا در داروخانه های منتخب که داروهای آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی تامین می شود، موجود است.

   

  «دکتر رمضانی» یادآور شد: روزانه در ۲ شیفت صبح و عصر؛ هزار و ۷۰۰ بیمار به سه مرکز دی کلینیک، درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه دهلران به پزشکان عمومی و متخصص مراجعه می کنند.

   

  وی خاطرنشان ساخت: درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مهران با پیشرفت ۵۰ درصد در حال احداث است که با قول مساعد پیمانکار، این پروژه مهم درمانی تا پایان سال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

   

  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران(نیروهای شرکتی و غیررسمی) شاغل در مجموعه های تحت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بیان داشت: مصوبه به مدیریت درمان استان واصل شده و عزیزانی که شرایط لازم را داشته باشند، حتماً تبدیل وضعیت خواهند شد./ بازتاب ایلام

   

   

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true