2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

مدیرکل جدید امور مالیاتی استان ایلام معرفی شد

مدیرکل جدید امور مالیاتی استان ایلام معرفی شد
عزیزاله عباسپور، سکان هدایت امور مالیاتی استان ایلام را بر عهده گرفت.

به گزارش هزارپیشه و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان ایلام، طی مراسمی با حکم رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، عزیزاله عباسپور به عنوان مدیرکل جدید امور مالیاتی استان معرفی و از زحمات رضا امیدی مدیرکل سابق، تقدیر شد.

نادر جنتی معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور و درویشی معاون امور اقتصادی استانداری ایلام در این مراسم طی سخنانی به تحلیل و بررسی وضعیت و شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر پرداختند و بر تلاش بیش از پیش دولتمردان و مشارکت، همراهی و همکاری مردم برای گذر از این شرایط تأکید کردند.

همچنین رضا امیدی مدیر کل سابق امور مالیاتی استان، گزارشی از اقدامات و فعالیتهای سالهای اخیر و عباسپور مدیرکل جدید نیز به تشریح برنامه های خود برای مدیریت امور مالیاتی استان ایلام پرداختند.

این مراسم صبح روز شنبه هفتم مهر ماه در سالن اجتماعات هتل زاگرس شهر ایلام با حضور جمعی از مدیران سازمان امور مالیاتی کشور، استانداری و دستگاه های اجرایی، نمایندگانی از اقشار مختلف مؤدیان مالیاتی و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان ایلام برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *