2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

محور ایلام- حمیل به سمت استان کرمانشاه فردا صبح مسدود می‌شود

🔘محور ایلام- حمیل به سمت استان کرمانشاه فردا صبح مسدود می‌شود

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت محور ایلام -حمیل به سمت استان کرمانشاه، فردا به علت عملیات عمرانی و تعریض جاده مسدود و تا ساعت ۱۲ شب یکم آذرماه ادامه دارد.

سرهنگ “رضا همتی زاده” در گفت و گو با خبرنگار کانال خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: رانندگان می‌توانند از محورهای جایگزین اسلام آباد ایوان ایلام و یا پل سیمره سرابله ایلام تردد کنند.

وی به ریزش کوه در مسیر جاده فرعی بانرحمان ترشابه اشاره کرد و گفت: به علت بارندگی های اخیر جاده فرعی بانرحمان- ترشابه واقع در شهرستان ملکشاهی دیشب به صورت خفیف ریزش کوه داشت که توسط راه و شهرسازی مهران پاکسازی شد.

رئیس پلیس راه استان ایلام یادآور شد: با توجه به مستعد بودن ریزش شدید کوه در مسیر جاده فرعی بانرحمان- ترشابه واقع در شهرستان ملکشاهی، رانندگان از تردد غیر ضروری در این محور خودداری کنند.

سرهنگ همتی زاده در پایان گفت: با توجه به کوهستانی بودن محورهای مواصلاتی استان، رانندگان بایستی دقت در رانندگی را در دستور کار خود قرار داده و از انجام حرکات حادثه ساز در طول مسیر خودداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *