2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

قیمت جدید ۵ محصول ایران خودرو اعلام شد

قیمت جدید ۵ محصول ایران خودرو اعلام شد / فروش محصولات جدید، از چهارشنبه

دعوتنامه خودروهای ۲۰۷ پارس سال ، ۴۰۵ ، سمند سورن و رانا LX با قیمت جدید از سوی ایران خودرو اعلام شد.

 گروه صنعتی ایران خودرو که هفته گذشته قیمت برخی از خودروهای تولیدی خود را افزایش داده بود، امروز نیز با انجام برخی اصلاحات قیمت جدید را برای مشتریان ارسال کرد.بر اساس این گزارش دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو ۲۰۷ دستی با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ را ثبت نام کرده بودند و پیشتردعوتنامه با این موعد تحویل به مبلغ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و تخفیف۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال صادر شده بود، ابطال و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۳۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال صادر شده است.
همچنین دعوتنامه مشتریانی که قبلا پارس سال  با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ با موعد تحویل اردیبهشت٩٨ را ثبت نام کرده بودند و پیشتر  دعوتنامه با این موعد تحویل به مبلغ ۸۶۱٫۴۰۰٫۰۰۰ریال و تخفیف ۷۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده بود، ابطال و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۵۸،۰۰۰،۰۰۰ریال صادر شده است.
از سوی دیگر دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو ۴۰۵ اس_ال_ایکس  با موعد تحویل اردیبهشت  ۹۸  ثبت نام کرده بودند و دعوتنامه با این موعد تحویل به مبلغ ۷۶۰،۰۰۰،۰۰۰ریال و تخفیف ۷۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده بود، ابطال و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۱۶،۵۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده است.
همچنین دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو سورنEF7بنزینی با موعد تحویل اردیبهشت  ۹۸ ثبت نام کرده بودند و دعوتنامه با این موعد تحویل به مبلغ ۸۲۵،۰۰۰،۰۰۰ریال و تخفیف ۱۷،۸۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده بود، ابطال و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۸۳،۲۰۰،۰۰۰ ریال صادر شده است.
بر اساس این گزارش دعوتنامه مشتریانی  نیز که قبلا خودرو رانا LX با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ ثبت نام کرده بودند و قبلا دعوتنامه با این موعد تحویل به مبلغ ۷۱۳،۳۰۰،۰۰۰ریال و تخفیف ۳۷،۵۰۰،۰۰۰ریال صادر شده بود، ابطال و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۸۷،۲۰۶،۰۰۰ ریال صادر شده است.
همزمان ایران خودرو شرایط فروش فوری ۴محصول این شرکت را برای تنظیم بازار اعلام کرد. براساس اطلاعیه این شرکت این طرح فروش از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۶ آغاز خواهد شد.
در این طرح فروش ظرفیت ثبت نام برای هرکد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورتی که ثبت نام مشتریان مغایر با این بند باشد قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
علاوه براین کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده‌اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *