2023-06-04

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

علی مطهری برادر خانم علی لاریجانی توسط لاریجانی برای کرسی ریاست مجلس معامله می شود…

میرزایی عضو فراکسیون امید درباره انتخابات دیروز هیئت رئیسه مجلس حذف علی مطهری گفت: آقای عارف یکی از چهره‎های و سرمایه‎های جریان اصلاحات است از این رو ما به پشتوانه سیاسی که از وی وجود دارد در مجمع عمومی فراکسیون امید در راستای حضور مجدد وی در انتخابات هیئت رئیسه مجلس به جمع‎بندی رسیدیم که متاسفانه نتیجه مدنظر ما حاصل نشد.

وی با بیان اینکه فراکسیون امید خود را بازنده انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نمی‎داند افزود: ما تلاش خودمان را انجان دادیم ولی نتیجه نگرفتیم که در این مسیر دلایل بسیاری وجود دارد که بدون شک نمی‎توان همه آن را تفسیر کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به ائتلاف پنهانی فراکسیون مستقلین و نمایندگان ولایی برای کسب کرسی‏های مجلس تصریح کرد: درست است که دوستان نماینده در این دو فراکسیون از بیان صریح ائتلاف خود طفره رفتند اما برای همه روشن است که این دو فراکسیون باهم ائتلاف کرده بودند.

میرزایی خاطرنشان کرد: واقعا قابل باور نیست که چرا برخی از آقایان از عدم ائتلاف میان فراکسیون ولایی و مستقلین سخن بگویند در حالی که علی لاریجانی صبح دیروز با نمایندگان ولایی جلسه داشته است.

وی تاکید کرد: علی لاریجانی به طور مکرر چند روزی است که با اعضای فراکسیون ولایی جلساتی را برای پیروزی در انتخابات هیئت رئیسه برگزار می‎کرد از این رو بدون شک این رویه بیان کننده این است که لاریجانی برای منفعت‎طلبی خود و تکیه دوباره بر جایگاه ریاست بر سرعلی مطهری معامله کرد و ترجیح داد تا فرد دیگری جایگزین وی در ترکیب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شود.

رییس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر کدام از دوستان در فراکسیون ولایی و مستقلین موضوع ائتلاف را انکار کند قطعا قابل باور نیست چرا که مردم به خوبی متوجه هستند که روند حذف علی مطهری از ترکیب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به چه شکلی صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *