2023-03-24

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

عضویت رایگان بازنشستگان تامین اجتماعی در تمام کتابخانه های عمومی استان ایلام

▪️سهیلا ملکشاهی: بمناسبت هفته کتاب و به جهت استفاده شهروندان در ارتباط با دسترسی به منابع مرتبط با تامین اجتماعی و خدمات این سازمان تاثیرگذار در جامعه که رفاه و امید در آینده را در جامعه دنبال می کند برای اولین بار در کشور قفسه کتاب تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی ایلام راه اندازی شد.

▪️مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: توجه به تاثیر مثبت کتاب و افزایش سرانه مطالعه و در دسترس بودن منابع مرتبط با حوزه تخصصی از اهداف تشکیل این قفسه در کتابخانه مرکزی ایلام است.

▪️وی ادامه داد: تامین چندین جلد کتاب برای منبع مطالعاتی این قفسه نشانه غنی بودن منابع قفسه تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی استان ایلام است که امیدواریم مورد توجه و استفاده شهروندان و اهل کتاب و مطالعه قرار گیرد.

▪️ملکشاهی ایجاد فرهنگ کتابخوانی و تقویت سرانه مطالعه و ترغیب خانواده ها به قرار دادن کتاب در سبد خرید خود را وظیفه همگانی دانست و خاطر نشان کرد: اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام که خانواده بزرگ و مهم بازنشستگان و مستمری بگیران را دارا بوده است برای ترغیب به مطالعه کتاب این اقدام را انجام داده است.

▪️وی گفت: در تفاهمی با اداره کل کتابخانه های استان ایلام نیز کلیه بازنشستگان تامین اجتماعی از عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان ایلام برخوردار شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *