2023-03-31

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

شهر ویران و بدون شهردار ایلام و شورای بی تجربه

اختلاف اعضای شورای شهر ایلام و غیبت مکرر و بهانه های عدم دعوت و … تیتر رسانه های استان شده است.

🔴غیبت چندین باره میرزاد، ملکی و انوری باعث شده است؛ که جلسات شورا از رسمیت بیفتد.

🔴بر اساس شنیده ها اعضا غایب خواهان ابقای طالب صادقیان هستند و ۴ عضوی دیگر نظر بر انتخاب گزینه هایی غیر از صادقیان دارند.

🔴اخباری غیر رسمی منتشر شده است؛ که چند نفر از اعضای شورای شهر ایلام توسط هیات نظارت صلاحیت انتخاب آنها رد شده است و در رایزنی برای تایید هستند.(این خبر توسط هزارپیشه تایید و یا رد نمی شود.)

🔴طالب صادقیان شهردار سابق ایلام بر اساس قانون حق مدیریت بر شهرداری را ندارد و شورای شهر باید سرپرست و یا شهردار جدید را انتخاب و یا شهردار سابق را ابقا نمایند و در حال حاضر شهر ایلام بدون شهردار است.

🔴 تا دقایقی دیگر جلسه رسمی با دعوت فرماندار و اعضا قرار هست در شورای شهر ایلام برگزار گردد و معلوم نیست آیا آقایان بی خبر و غایب با خبر شده باشند یا نه…!!!!!

🔴ازهمه مهمتر یکی از اعضا شورای شهر به یکی از مدیران مسئول رسانه ها پیام داده است؛ وگفته است جلسه امروز بدون حصور خبرنگاران برگزار می شود و در حقیقت غیر علنی است.

🔴شورایی که این جلسه را محرمانه کرده است؛ باید بداند بر اساس قانون حضور خبرنگاران در جلسه ممنوعیت ندارد و جلسه غیر علنی باید بر اساس تصویب دو سوم اعضا باشد. و آیا این افراد که ظاهرا سایه همدیگر را با تیر می زنند با هم توافق کرده اند و تصویب نموده اند جلسه محرمانه باشد و دو سوم اعضا یعنی پنج نفر باید مصوب کرده باشند؛ و آیا این ٣ عضو که می گویند از جلسات بی خبرند در جلسه رسمی تصویب کرده اند جلسه محرمانه باشد؟؟؟؟

🔴 و حالت دوم ۵ نفر رای به محرمانه بودن جلسه داده باشند؛ سوال پیش می آید که مگه قراره چکار کنید که محرمانه هست؟؟؟؟
جلسه انتخاب شهردار کجاش محرمانه هست و آیا مردم نباید از تصمیمات شورا با خبر باشند؟؟؟

🔴آیا مردم نامحرم شده اند که از انتشار اسامی قطعی و کامل کاندیداها و رزومه کاندیداهای شهرداری امتناع می کنید؟؟؟

🔴آقایان فهمیدن شرایط حال مردم سخت نیست؛ مردم گرفتار کرونا و کم آبی و قطعی برق و رکود بورس و بیماری و هزار بدبختی هستند و بیشتر از این حوصله بازی های شماها را ندارند؛ حال مردم خوب نیست.

🔴آقایان به مردم حواشی شهر و ویرانه های شهر ایلام اگر احترام نمی گذارید؛ رحم کنید.

🔴در سوابق ٧ نفر منتخبتان با بررسی های ما روی هم رفته دقیقا یکساعت تجربه مدیریتی اجرایی در سازمان های دولتی وجود ندارد؛ اگر وجود داشت مستندات بفرستید تا منتشر کنیم؛
(منظور از سوابق مدیریتی در دولت و سازمان استخدامی کشور است؛ نه بطور مثال تجربه مدیریت یک مغازه یا انجمن یا کلاس درس یا منشی پزشک، یا باشگاه، یا احکام صوری همانند مشاور و …) پس اگر تجربه ندارید از تجربیات متخصصین شهر هم بهره ببرید.

🔴 به شما ها یک نکته مهم را متذکر باشیم؛ که اگر چنانچه در انتخاب شهردار جهت منافع شخصیتان اختلاف دارید؛ این اختلاف را کنار بگذارید؛ چون با وجود و حساس شدن رسانه ها بر اساس رفتارهای اعضا قبلی با رصد کامل رسانه ای رفتارهایتان اجازه رسیدن به منافع شخصیتان را نخواهیم داد؛ و اگر هم دنبال منافع شخصی نیستید؛ اختلاف را کنار بگذارید و از پشت پرده و جلسات محرمانه بیرون بیایید و صادقانه در حضور مردم و رسانه ها رزومه تمام گزینه ها را بررسی و معقولانه و منصفانه شهرداری را برای شهر ویران ایلام انتخاب کنید.

✅ رسانه هزارپیشه؛ با اشراف کامل بر مسائل شهر و رفتار اعضا و قوانین رسانه ای و خواسته مردم به مردم عزیز ایلام اعلام می کند که با تمام توان و بدون توجه به هر تهدید و فشار و جوسازی مدافع حقوق شهری شهروندان است و مطمئن باشید تمام توان خود را برای جلوگیری از هرگونه اختلاس و دزدی و هدرفت احتمالی خواهیم گذاشت؛ و امیدواریم اعضا به آمار زندانیان اعضا قبلی شورا توجه کنند و اگر چنانچه نیت دزدی و اختلاس و تخلف دارند؛ مواظب رفتارشان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *