2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

رعایت مسائل ایمنی و زیست محیطی باعث کار بدون حادثه شده است

▪️رئیس بهداشت،ایمنی و محیط زیست شرکت پالایش گاز ایلام گفت: رعایت مسائل ایمنی و استاندارد های زیست محیطی باعث کار بدون حادثه در این شرکت شده که این نشان دهنده اهتمام کارکنان به رعایت الزامات ایمنی و استاندارد های زیست محیطی شده است.

▪️به گزارش روابط عمومی،” روح اله شریفی “افزود: از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ تا آبان ماه سال جاری ساعت کار بدون حادثه در این شرکت بیش از ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار نفر ساعت بوده است.

▪️وی با اشاره به اینکه ماموریت این واحد بسیار خطیر است و نباید در اجرای آن سهل انگاری شود، اظهار داشت: استقرار منظم سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در این شرکت با سر لوحه قرار دادن و تمرکز بر موضوعات بهداشت، ایمنی و آتش نشانی،محیط زیست و پدافند غیر عامل، شرایط لازم برای بهبود، بهره وری و تعالی سازمان را فراهم آورده است.

▪️وی تصریح کرد: التزام همگانی به قواعد و مقررات بهداشت،ایمنی و محیط زیست و رعایت شایسته اصول و الزامات ایمنی دقت و مسئولیت پذیری کارکنان از مهم ترین عوامل در بهبود شاخص های HSE و ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه در این مجموعه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *