2023-06-01

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام

در ابتدای این دیدار حسام مرادنژای دبیر انجمن اسلامی و سایر اعضا در مورد مسائل مختلف دانشگاه و استان صحبت کردند که مهمترین آن به شرح زیر است:

۱_زمینه را برای ورود جوانان و دانشجویان در تصمیمات مهم استانی فراهم سازید
۲_در بحث اقتصادی با وجود اینکه ایلام بیشترین مرز خاکی با کشور عراق دارد و نیز جمعیت چندانی ندارد اما چرا باید آمار فقر و بیکاری روز به روز افزایش یابد و نتوانسته ایم نگرانی های مردم رو کمتر کنیم
۳_در بحث درمان چرا نتواستیم از فرصت توریست درمانی استفاده کنیم؟ و حتی دردناکتر این است که مردم استان برای درمان به خارج استان مراجعه میکنند؟
۴_در بخش بیمارستان های استان مشکلات فراوان است
چرا بعد از سالهای سال و قولهای فراوان بیمارستان واقع در دانشگاه علوم پزشکی تاسیس نشده است؟
چرا امروز بیمارستان زاگرس نه تنها نیازهای استان رو پوشش نمی دهد بلکه با مدیریت نادرست به یک دغدغه ناراحت کننده تبدیل شده است؟
۵_ نیرو دانشجو دارای پتانسیل و ظرفیت بالایی است، توقع ما این است که در دانشگاه ها ابزار لازم برای شکوفایی و بروز این ظرفیت ها دانشجویی مهیا شود.

در ادامه و بعد از صحبت های اعضای انجمن اسلامی نماینده ولی فقیه استان بیان کردن: از اینکه شما دانشجویان عزیز دغدغه مند و مطالبه گر هستین لذت بردم.

انشاءالله با همکاری شما شاهد باشیم که این مسائل برطرف شوند و شاهد شکوفایی و ارتقا استان باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار با بیان اینکه باید این دیدارها مدوام شود افزود: حتما مطالبات شما عزیزان رو پیگیری خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *