2023-12-11

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

دستیار استراماچونی: مطمئن بودیم به استقلال برمی‌گردیم/ باشگاه توافق را به خطر انداخت

دستیار استراماچونی: مطمئن بودیم به استقلال برمی‌گردیم/ باشگاه توافق را به خطر انداخت

دستیار استراماچونی در تیم فوتبال استقلال گفت: مطمئن بودیم که به ایران برمی‌گردیم و به کارمان در استقلال ادامه می‌دهیم چون مشکل ما پول نبود اما رفتار باشگاه توافق را به خطر انداخت.

به گزارش مهر، روز گذشته و با اعلام رسمی باشگاه استقلال، کار آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی و دستیارانش در این تیم به پایان رسید و باشگاه حالا دنبال معرفی سرمربی جدید خود خواهد بود.

«سباستین لتو» یکی از دستیاراستراماچونی در مصاحبه ای با رسانه های ایتالیا تاکید کرد که مشکل کادر فنی استقلال پول نبوده است. البته به نظر می رسد این مصاحبه پیش از بیانیه باشگاه استقلال صورت گرفته است.

لتو،دستیار استراماچونی گفت: شرایط مدنظر استراماچونی دقیقاً برابر با همان قرارداد قبلی است از جمله امکاناتی که باید ابتدای فصل برآورده می شد اما نشد.

مربی سابق استقلال تاکید کرد: ما تمام برنامه ها را برای آماده سازی تیم و بازگشت به ایران پیش بینی کرده و مطمئن بودیم که با شور و شوق زیادی به تهران می رویم اما رفتار برخی از نمایندگان باشگاه هر توافقی را به خطر انداخته است.

دستیار استراماچونی ادامه داد: از نظر من واقعاً شرم آور است که نتوانیم کارمان را در استقلال از سر بگیریم تیمی که آنرا به صدر جدول رساندیم و برای قهرمانی می جنگد.

لتو ،دستیار استراماچونی گفت: هرگز نگویید مشکل ما پول بوده است. اگر کسی این حرف را بزند فقط برای پنهان کردن سایر شرایط است

↩دستیار استراماچونی: مطمئن بودیم به استقلال برمی‌گردیم/ باشگاه توافق را به خطر انداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *