2024-05-25

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

جناب چشمه خاور اگر توانایی مدیریت ندارید؛ سریعا استعفا دهید…

کوچکترین مشکل بزرگترین بحران استان شده است؛ و مردم از نبود بلیط اتوبوس عاصی شده اند....

✍️ایرج مقدم؛ مدیر مسئول پایگاه خبری_تحلیلی هزار پیشه

🔴کوچکترین مشکل بزرگترین بحران استان شده است؛ و مردم از نبود بلیط اتوبوس عاصی شده اند….

🔴مشکل نبود بلیط در خطوط هوایی  برای اقشار خاص و ناوگان عمومی حمل و نقل شهری برای عامه مردم؛ داد همه ی ملت را در آورده است؛ و مسئولین فقط شعار می دهند.

🔴مطالبه ای بحق و روشن و ضروری که چندین بار توسط اکثر رسانه ها پیگیری شد؛ و اکثر مسئولین هم به این مسئله ورود کردند و حتی شخص اول اجرایی استان شخصا با هیات همراه به اداره راهداری مراجعه کرد؛ اما درد مذکور همچنان بر پیکره استان نمایان است.

🔴این مشکل دو حالت بیشتر ندارد؛ اول اینکه یک مشکل ساده و قابل حل است و جناب چشمه خاور از عهده حل آن عاجز و ناتوان است؛ و دوم اینکه نه مشکلی اساسی است؛ که چشمه خاور با چشم چشم گفتن الکی آنرا به تعویق انداخته و فقط وقت را هدر می دهد و باز هم در حل آن ناتوان است.

🔴جناب آقای مدیر کل راهداری و حمل و نقل؛ شمائی که مدعی هستید بیشترین بودجه استان در اختیارتان بوده است؛ و هزاران هزار میلیارد تومان هزینه کرده اید؛ چرا جوابگوی خواسته اولیه و بحق مردم نیستید؟؟؟؟؟

🔴جناب چشمه خاور عزیز، ممکن است بلیط هواپیما شما آماده و یا سفرتان با سوزوکی باشد؛ اما واقفید زن و بچه مردم سرگردان شده اند و گرفتار هزاران فضای نا امن اخلاقی و اجتماعی هستند؟

🔴جناب چشمه خاور یا اطلاع از وضعیت موجود ندارید و در خواب غفلت بسر می برید و یا اطلاع دارید و در حل مشکل عجز و ناتوان هستید؛ و یا اینکه این میز را چسبیدی و از مشکلات مردم بی خبری…

🔴لطفا و لطفا بیشتر از این روی اعصاب مردم نباشید و مردم را از دولت و نظام بد بین نکنید و از خواب غفلت بیدار شوید؛ و سریعا یا این مشکل را حل کنید و یا صادقانه اعلام کنید در حل مشکل عاجز و خیلی راحت استعفا دهید و این جایگاه را به کسی بسپارید که حداقل درد مردم را بفهمد و این مشکل را حل کند.

🔴در پایان ما از مردم بجای مسئولین بی مسئولیت معذرت خواهی می کنیم؛ و به مردم عزیزمان تعهد می دهیم؛ تا رفع این مشکل اساسی پیگیر این حق واضح و روشن و شفاف باشیم.

🔴در ضمن به راهداری هم اعلام می کنیم؛ نیازی به جوابیه و توجیه و شعار دادن نداریم؛ و تنها جوابیه این مطلب تامین اتوبوس در مسیر های ایلام – تهران و سایر شهرستانها به تهران- و مسیر برعکس است.

🔴جناب چشمه خاور هم به روابط عمومیش اعلام کند؛ که در فضای مجازی رسانه ها را معاند و تخریب چی و … منتسب نکند؛ و بداند همین نارضایتی عمومی و بر روی اعصاب ملت ماندن و بی توجهی به خواسته های مردم و به صندلی چسبیدن ها در راستای خواسته معاندینی هست که دنبال ایجاد نارضایتی مردم هستند؛ و اگر رسانه های مطالبه گر دنبال حل مشکل هستند و در پی آن خواهان رضایتمندی مردم هستند؛ ارتباطی با معاندین ندارند؛ ضمنا مرجع تشخیص معاند روابط عمومی شما نیست؛ بلکه دستگاه امنیتی است؛ و روابط عمومی شما می بایست پل ارتباطی بین شما و مردم باشد؛ که متاسفانه از وضعیت موجود مشخص است؛ که فریاد مردم و رسانه ها هم به گوش شما نمی رسد.

🔴🔴در پایان خیلی ساده می گوییم؛ اگر توانایی مدیریت ندارید؛ هرچه سریعتر استعفا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *