هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
  true
  true
  جشن نیکوکاری امسال هم در ایلام مجازی برگزار می شود/ نرم افزار شاد ظرفیت خوبی در زمینه ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است

  ‍ جشن نیکوکاری امسال هم در ایلام مجازی برگزار می شود/ نرم افزار شاد ظرفیت خوبی در زمینه ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است

   

   

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام در نشست مشترک با مدیرکل و مدیران شهرستانهای آموزش و پرورش کمیته امداد استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت : جشن نیکوکاری امسال نیز بخاطر شرایط کرونایی در جامعه به صورت غیر حضوری و از طریق مجازی و الکترونیک برگزار می شود.

   

  قنبر موسی نژاد به اهداف برگزاری این جشن اشاره کرد و گفت: ایجاد فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه و زمینه سازی برای کمک به نیازمندان و هم نوعان در استانه سال نو از اهداف برگزاری جشن نیکوکاری است.

   

  با توجه به استفاده اغلب دانش آموزان و خانواده های آنها از نرم افزار شاد ، این رسانه می تواند ظرفیت بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در بین قشر دانش آموز و والدین آنها در آستانه برگزاری جشن نیکوکاری باشد.

   

  امسال هفته احسان و نیکوکاری در آستانه سال نو ، از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه با همکاری کمیته امداد، آموزش و پرورش،صدا و سیما و بسیج برگزار می شود . در این مدت به هر میزانی که از طریق مدارس، کمک جمع آوری شود این کمک ها با همکاری مدیران مدارس در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع می شود.

   

   

  با توجه به اینکه نقش مدیران مدارس در هدایت دانش آموزان و والدین آنها در راستای کمک به هم نوعان بسیار حائز اهمیت و تأثیرگذار است انتظار ما از مدیران این است که در ۱۳ اسفندماه و روز جشن نیکوکاری از طریق برنامه شاد، یک ساعت را به عنوان زنگ نیکوکاری در نظر گرفته و این مهم را برای دانش آموزان تبیین نمایند.

   

  مهردادی: در یکسال گذشته شرایط سخت اقتصادی و نیز بیماری کرونا که درآمد خانواده های نیازمند ایلامی را به حداق رسانده است شرایط تحصیل دانش آموزان را که که به صورت مجازی برگزار می شود را سخت کرده است و بسیاری از خانواده در تأمین مایحتاج تحصیلی و زندگی فرزندانشان با مشکل مواجه هستند.

   

  در زمینه برگزاری جشن نیکوکاری نیز آموزش و پرورش استان و قشر فرهنگی با تمام توان آماده همکاری بوده و در این زمینه فرهنگیانی که پیشقدم بوده و همکاری بیشتری در برگزاری مطلوب این جشن داشته باشند تشویق می شوند.

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true