2024-03-01

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

جراحی رایگان شکاف کام ولب و ناهنجاری های فک و صورت دانش آموزان ایلامی توسط جراحان موسسه خیریه مرهم

با توجه به هماهنگی های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و ورود گروهی از متخصصین خیر جراحی ترمیمی و پلاستیکی با اولویت شکاف کام و لب و ناهنجاری های فک و صورت از ۳۰ آبانماه تا ۴ آذر سال جاری
از تمامی فعالان فضای مجازی انتظار می رود در زمینه اطلاع رسانی به خانواده ها در معرفی فرزندان دانش آموزشان با ناهنجاری های فک و صورت با اولویت شکاف کام و لب( لب شکری) جهت انجام عمل جراحی رایگان توسط این جراحان خیر، جهت ثبت اطلاعات مربوط به فرزندان دانش آموز خود تا قبل از ۳۰ آبانماه با مراجعه به پورتال www.marhamportal.ir کمک نمایند و در صورت عدم دسترسی به این پورتال اطلاعات خواسته شده را به شماره اینجانب سید محمد موسوی ۰۹۱۸۳۴۳۶۱۰۵ رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ارسال نمایند.

لازم به توضیح است که ما صرفا ثبت نام دانش آموزان متقاضی اعم از عادی و استثنایی را انجام می دهیم و افراد غیر دانش آموز می بایستی به پورتال معرفی شده مراجعه نمایند.

دانش آموزانی که قبلا طی نامه اداری و از طریق آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق به اداره آموزش و پرورش استثنایی معرفی شده اند نیاز به ارسال مجدد اطلاعات ندارند و در صورت نیاز به اطلاعات جدیدی با شماره تلفن آنها تماس گرفته می شود..

با توجه به هزینه بالای این نوع جراحی فرصت مناسبی برای خانواده های این دانش آموزان است که فرزندان خود را رایگان جراحی و درمان نمایند. اطلاعات مورد نیاز شامل: نام و نام خانوادگی دانش آموز، کد ملی، نام مدرسه، نام شهرستان یا منطقه، نام پدر، شماره تماس همراه.
با سپاس

سیدمحمد موسوی
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *