2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

تسهیلات ستاد ازدواج دانشجویی برای زوج‌های دانشجو

تسهیلات ستاد ازدواج دانشجویی برای زوج‌های دانشجو
تسهیلات ستاد ازدواج دانشجویی برای زوج‌های دانشجوبرای اولین بار در مدت برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی، زوج های دانشجو از تخفیف بلیط قطار بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایسنا، علی بارانی، قائم مقام دبیر و معاون اجرایی ستاد ازدواج دانشجویی کشور با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه دغدغه ما حضور حداکثری دانشجویان در مراسم ازدواج دانشجویی بوده و در بررسی ها یکی از مهمترین دلایل عدم حضور آنان، مشکلات رفت وآمد شناسایی شده است برآن شدیم تا در بخش حمل و نقل ریلی که بیشترین تردد دانشجویان را بر عهده دارد، تسهیلاتی ایجاد کنیم.

وی افزود: بدین منظور طی تفاهم نامه ای که با مدیرعامل شرکت قطارهای مسافربری رجا صورت گرفت، مقرر شد کلیه زوج های دانشجو که کد ملی آنان در سامانه ثبت نام ازدواج دانشجویی، درج و ثبت نامشان تایید شده است از تخفیف ۲۵درصدی بلیط بهره مند شوند.

بارانی خاطرنشان کرد: زمان ارائه این تخفیف از پنجم دی تا ۲۵ اسفندماه ۹۸ و ۱۵ فروردین تا پایان اردیبهشت ۹۹ بوده و همه شهرهای مقصد زوج های دانشجو به مقصد مشهد و بالعکس را شامل می گردد.

گفتنی است بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تابهشت) از دهم دی تا پایان اسفندماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می شود. علاقمندان می‌توانند تا پایان دی‌ماه از طریق سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند

↩تسهیلات ستاد ازدواج دانشجویی برای زوج‌های دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *