2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

تامین اجتماعی استان ایلام رتبه اول کمیت و کیفیت خدمات در کشور را کسب کرد

تامین اجتماعی استان ایلام رتبه اول کمیت و کیفیت خدمات در کشور را کسب کرد
اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام موفق شد رتبه نخست کشوری در ارزیابی و ارزشیابی سال ۹۶ را در بین  ادارات کل تامین اجتماعی کشور کسب نماید.
برای اولین بار است که تامین اجتماعی استان ایلام توانسته ای عنوان را در سطح کشور کسب نماید.
سهیلا ملکشاهی اولین مدیرکل زن تامین اجتماعی ایلام است که با کسب این رتبه ی ممتاز توانست اثبات نماید که بانوان ایلامی در عرصه های مدیریت استانی و کشوری می توانند بهترین عملکرد را از خود نشان داده و حتی بالاتر از اقایان رتبه های ممتاز کشوری را از آن خود نمایند.

بدون شک احراز این مقام توسط یک مدیر زن ایلامی تاثیر بسیار زیادی در تقویت روحیه ی خودباوری میان زنان شریف و عزت آفرین استان ایلام و حتی کشور خواهد داشت.

اخبار ناب کسب این عنوان مهم را به مدیرکل و کارکنان تامین اجتماعی استان ایلام تبریک عرض نموده و برای همه خدمتگذاران راستین ملت ارزوی توفیقات مشتبه را دارد./اخبار ناب

هزارپیشه نیز به نوبه خود، این افتخار بزرگ را به مجموعه کارمندان تامین اجتماعی استان و سرکار خانم سهیلا ملکشاهی تبریک می گوید و امیدوار است؛ روزگاری برسد شاهد این افتخار آفرینی در سازمان های دیگر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *