2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

بی برنامگی درستاداربعین ایلام

◀بی برنامگی در ستاد اربعین ایلام

✍ حسن نجفی؛ مدیرمسئول رسانه ای

🛑مدیران بجای رتق و فتق امور عکس یادگاری می گیرند؛

نا هماهنگی بین بخشی و گناه یکدیگر را به گردن دیگران انداختن و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردن ضعف مدیریت ستاد اربعین ایلام را به تصویر کشانده است

متاسفانه بی برنامگی در ستاد اربعین ایلام بی داد میکند بطوریکه نه خبرنگار جایی برای استقرار دارد و نه مکانی برای ارسال و تهیه گزارش، پر شدن ظرفیت پارکینگ های مهران و عدم اتخاذ تدابیر لازم ، سرگردانی برخی موکب داران و نبود فضا برای استقرار کانتیر و ماشین های سنگین خدمات رسان جزء بی برنامگی و عدم اطلاع مسئولین استان ایلام از این نارسایی ها که بخاطر عکس گرفتن با مسئولین ملی همه اینها به حاشیه رفته است چه چیز دیگری می تواند باشد؟
 
نا هماهنگی بین بخشی و گناه یکدیگر را به گردن دیگران انداختن و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردن ضعف مدیریت ستاد اربعین ایلام را به تصویر کشانده است.
 
کشته و زخمی شدن دهها نفر از هموطنانمان در جاده های مهران، ایوان و سرابله و عدم برنامه ریزی قبل از اربعین برای تعریض برخی نقاط حادثه خیز هیچ توجیهی برای مدیران استان ایلام را باقی نگذاشته است.
 
استقرار تجهیزات راهسازی در پروسه ده روز مانده به اربعین عدم توان اجرایی و نابسامانی و سرگردانی مدیران استان در هماهنگی ها را به تصویر کشیده است.
 
نبود آمبولانس و ماشین های امدادی در شرایطی که روزانه شاهد تصادفات منجر به فوت هستیم توان عملیاتی مدیران ایلام را مشخص کرد.
 
عدم استفاده از ظرفیت بزرگ اربعین در اطلاع رسانی پتانسیل ها ، مناطق گردشگری و نقاط دیدنی توسط اداره کل میراث فرهنگی ایلام و عدم استقرار مترجم مسلط به زبان عربی در مهران برای جذب گردشگران عراقی و معرفی جاذبه های ایلام توان نداشته ی میراث فرهنگی ایلام را بیش از پیش نمایان ساخت و همچون سالهای اخیر و علیرغم بودجه های قابل توجه که هنوز یک هتل برای اقامت گردشگران را نساخته اند این بار هم استفاده از موقعیت بی نظیر اربعین را با روزمرگی به پایان میبرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *