2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

بازپرسی از برخی مدیران پتروشیمی ایلام آغاز شد!

🛑اخبار دریافتی از احتمال سوء استفاده های مالی در پتروشیمی ایلام حکایت دارد. گمانه زنی که تعداد زیادی از مدیران و مسوولان دست اندرکار این پروژه را درگیر کرده است.

▪️اخبار دریافتی از احتمال سوء استفاده های مالی در پتروشیمی ایلام حکایت دارد. گمانه زنی که تعداد زیادی از مدیران و مسوولان دست اندرکار این پروژه را درگیر کرده است.

▪️این درحالی است که گفته می‌شود سوء استفاده صورت گرفته در این پروژه به گونه ای است که برخی از مدیران ارشد این پروژه نیز چندین بار در دادگاه ایلام حضور یافته و بازجوئی شده اند.
همچنین گزارش ها حاکیست که حدود دو ماه است که از مدیر این پروژه که از کارکنان رسمی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی نیز هست هیچ خبری در دست نبوده و یک احتمال این است که در بازداشت به سر ببرد.

▪️دراین بین صفر علی بابایی مدیرعامل شرکت مدیر توسعه در گفت وگو با خبرنگار “نفتی ها” با تایید بازرسی صورت گرفته از پتروشیمی ایلام و برخی از مدیران و کارکنان هرگونه ابهام در خصوص بازداشت بودن مدیر پروژه را رد می‌کند و متذکر می‌شود:” خبرندارد اما احتمالا این مدیر در مرخصی به سر می‌برد.”

▪️این درحالی است که بابایی در پاسخ به این ابهام که مگر این مدیر زیرمجموعه شما نیست و چطور امکان دارد که یک مدیر از نبود نیروهای زیرمجموعه خود باخبر نباشد، خاطرنشان ساخت: وی حتما به مرخصی رفته است!

▪️بابایی در خصوص جزئیات پرونده ایجاد شده، تصریح کرد: این مساله به هیچ عنوان جدی نیست چراکه در سال گذشته بازرسی ایراداتی را به برخی از اعداد و ارقام وارد شده در حساب‌های مالی این پتروشیمی وارد کرده بود که خوشبختانه در همان زمان رفع شده اما متاسفانه مدیرعامل سابق این موارد را جهت شفاف سازی به بازرسی اعلام نکرده و درحال حاضر در مدیریت جدید بازرسی باردیگر در حال رسیدگی به این پرونده است.

▪️به گفته او، در حال حاضر این مجموعه در حال جمع آوری مستنداتی برای حل این موضوع است که به زودی نیز مرتفع خواهد شد.

▪️براساس اظهارات این مقام مسوول، مدارک و مستندات به زودی در اختیار بازپرس قرار خواهد گرفت که با اتمام رسیدگی، پرونده به دادگاه ارجاع داده شود.

▪️این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که این روزها بازار شایعات در خصوص این مجتمع و اتهامات مالی وارد شده به آن داغ است. تا جائیکه گفته می‌شود بیش از ۱۵ نفر از مدیران و کارکنان این مجتمع جهت بازپرسی احضار شده اند که البته تعداد مذکور و البته مداخله استاندار برای حل آن شدیدا از سوی بابایی مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی تکذیب شده است.

▪️براساس این گزارش، پروژه پتروشیمی ایلام از جمله پروژه های شرکت پترول است که با توجه به اینکه بخش عمده سهام پترول متعلق به هلدینگ خلیج فارس می‌باشد عملا توسط هلدینگ خلیج فارس اداره می‌شود./ نفتی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *