2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

بازدید معاونین درمان وتوسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فرآیند ارائه خدمات درمانی وبهداشتی به زائرین درشهرستان مهران.

بازدید معاونین درمان وتوسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فرآیند ارائه خدمات درمانی وبهداشتی به زائرین درشهرستان مهران

▪️قباد ابانگاه معاون درمان و ایرج پاکزاد معاون توسعه دانشگاه طی سفر به شهرستان مهران با همراهی صیدی، علیمرادی و فتح الهی، مدیران درمان و مدیر فوریتهای پزشکی و نظارت بر درمان دانشگاه با انجام بازدیدهایی از پایانه ودرمانگاه مرزی؛ مرکز قرنطینه بهداشتی، محل های استقرار کدهای اورژانس فوریت های پزشکی و همچنین بخش اورژانس و سایر بخشهای بستری و واحدهای کلینیکی و پارا کلینیکی بیمارستان امام حسین؛ نحوه رسیدگی وارائه خدمات درمانی وبهداشتی به مراجعین و زائرین را مورد بررسی قرار دادند.

▪️درجریان این بازدید ها ابانگاه و پاکزاد ضمن عیادت از بیماران و دیدار با کارکنان و پزشکان حاضر از خدمات انسان دوستانه همه گروه ها تقدیر وتشکر نمودند.

▪️در جریان بازدید اورژانس جدید، گوهر لو، رییس بیمارستان امام حسین(ع) به تشریح روند پبشرفت پروژه پرداختند.

▪️ابانگاه با اشاره تاکیدات همتی رییس دانشگاه مبنی بر تلاش مضاعف حوزه ستادی و بیمارستانی جهت تکمیل پروژه با توجه به نقش حساس اورژانس درارائه خدمات درمانی به مراجعین توضیحاتی ارائه نمودند.

▪️درادامه این بازدید، جلسه نشست اختصاصی باپزشکان متخصص بیمارستان تشکیل شد و به مشکلات و درخواست های پزشکان رسیدگی و از تلاش و خدمات ارزشمند پزشکان قدر دانی شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *