2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

بازدید امام جمعه ایلام از بیمارستان‌های امام خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی

▪️نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام شب گذشته از بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و شهید مصطفی خمینی بازدید نمود.

▪️به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار در جریان بازدید از بیمارستان‌ها ضمن تقدیر از خدمات‌دهی پرسنل، خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را نعمت و لطف الهی برای مردم استان عنوان کرد.

▪️وی خاطرنشان کرد که اجر و پاداش تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران خدمات دهی به زائران اربعین حسینی نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود و آثار نیک و حسنه آن را دنیا و آخرت دریافت می‌نمایند.

▪️همچنین در ادامه این بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از بیماران بستری در بیمارستان‌های امام‌خمینی(ره) و شهید مصطفی خمینی عیادت و دلجویی نمود و از خداوند سبحان شفای عاجل آنان را مسئلت کرد.

▪️گفتنی است که حجت الاسلام والمسلمین کریمی‌تبار در جریان این بازدید ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان و پزشکان بخشهای مختلف بیمارستان، از خدمات انسان‌دوستانه و دلسوزانه تمامی دست اندرکاران بهداشت و درمان استان تقدیر وتشکر نمود.

▪️لازم به ذکر است که آبانگاه معاون درمان، صیدی مدیر درمان، جهانبخش اسدی مدیر مالی معاونت درمان، مقصودی نژاد رییس بیمارستان امام خمینی(ره) و کاظم دارات مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی؛ امام جمعه ایلام را در این بازدید همراهی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *