2023-06-03

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

بازدید استاندار ایلام از اداره کل امور مالیاتی استان

🔘بازدید استاندار ایلام از اداره کل امور مالیاتی استان

▪️استاندار ایلام ضمن بازدید از اداره کل امور مالیاتی استان ایلام از وضعیت رسیدگی به کار ارباب رجوع در این اداره کل ابراز رضایت کرد.

▪️به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان ایلام، مهندس قاسم سلیمانی دشتکی به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استان صبح پنجشنبه با حضور در اداره کل امور مالیاتی استان ضمن گفتگو با مراجعه کنندگان و کارکنان این اداره کل از واحدهای مختلف و نحوه رسیدگی به کار مراجعه کنندگان بازدید کرد.

▪️استاندار ایلام با بیان اینکه مراجعه کنندکان از نحوه انجام امور مالیاتی رضایت نسبی داشته اند، از مدیر کل و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان در راستای ارائه خدمات به مردم و تحقق اهداف اقتصادی دولت از جمله وصول ۱۰۰ درصدی درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده استان در سال ۹۷  تقدیر و تشکر کرد.

▪️عزیزاله عباسپور مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام در این بازدید توضیحاتی را در خصوص نحوه ثبت اظهارنامه و پرداخت مالیات و اقدامات انجام شده در خصوص الکترونیکی شدن ثبت و ارائه اظهارنامه و سایر امور مالیاتی ارائه کرد.

▪️وی اختصاص فضا، امکانات و نیروی انسانی جهت ثبت اظهارنامه، حضور کارکنان بعد از ساعات اداری و تعطیلات پایانی خرداد ماه و فراهم نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کافی را از جمله اقدامات انجام شده برای انجام امور مودیان مالیاتی ذکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *