2024-05-28

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

بازداشت برخی از مدیران به اتهام مالی در استان ایلام

▪️اختصاصی/ به گزارش هزارپیشه و به نقل از منابع موثق امروز چهار نفر از پرسنل شرکت NGL 3100 دهلران با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شدند.

▪️بر اساس همین گزارش، به دستور سهراب زاده رییس حوزه قضایی موسیان چهار نفر از مدیران این شرکت وپیمانکاران فعلا به اتهام تحصیل مال ازطریق نامشروع به زندان ایلام معرفی تاازطریق نیروهای امنیتی درخصوص موضوع تحقیقات تکمیلی انجام شود.

▪️ خبرها حاکی است این مقام قضایی دستور جلب تعدادی دیگر از پرسنل را صادر و به احتمال قوی در آینده شاهد دستگیری تعداد بیشتری از این افراد باشیم.

▪️خبرهای غیر رسمی نیز حکایت بر این دارند؛ در پتروشیمی دهلران نیز تحقیقات قضایی و کارشناسی توسط نیروهای تخصصی انتظامی آغاز و این شرکت نیز مورد تحقیق و تفحص قرار خواهد گرفت.

▪️شرکت های نفتی و گازی در دهلران و بخش موسیان هم اکنون با اشتغال بیش از ٢ هزارنفر محل امید مردم استان به ویژه مردم شهرستان دهلران برای اشتغالزایی و تحقق عدالت هستند و ورود دستگاه قضا و به ویژه توجه خاص قاضی سهراب زاده قابل تقدیر است و امیدواریم این مقام قضایی همچون همیشه با تمام توان مدعی العموم مقتدر این منطقه باشد و بدون اغماض با کسانی که تخلف مالی دارند و حق و حقوق مردم را به غارت می برند برخورد قاطع داشته باشد.

🛑 همچون همیشه خسته نباشید جانانه به مقامات قضایی می گوییم و مراتب تقدیر و تشکر خود را از محمد رزم رییس کل دادگستری، خسروی زاد دادستان مرکز استان و دادستانهای شهرستانها اعلام می داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *